Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha jövő héten kedden kellene...

Ha jövő héten kedden kellene megjonnie, de ma csináltam egy tesztet?

Figyelt kérdés

És a teszt sajnos negatív lett, akkor jól gondolom, hogy négy nap alatt már nem lesz pozitív?

M nagyon rosszul érzem magam, szédülök, émelygek, fejem fáj, aludnék eegsz nap, ezért csináltam meg négy nappal előbb a tesztet, ami negatív lett. Amúgy Facellet csináltam azt a komolyabb kék kupakos, rapisiloset.

Szóval akkor a hidegfront tréfált vajon meg és nem a baba jön? Érdemes kedden még tesztelnem?légyszíves ne bantsatok!!!!!!


2019. szept. 6. 15:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a nem várt után egy héttel is negatív volt. De ez számodra se jót, se rosszat nem jelent.
2019. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Első! Nyilván jó lenne azt hallanom,hogy persze lehetek még terhes, mert több mint egy éve próbálkozunk, és jókor voltunk együtt,mert ovulációs tesztet is használunk, az orvosom utasitasara szóval annyira biztam benne, hogy na majd most. De úgy tűnik most sem...
2019. szept. 6. 16:01
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát lehetsz még, de ezt te is tudod.
2019. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Utolso, én ebben már nem vagyok biztos sajnos.
2019. szept. 6. 16:05
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Még nem is késik. Tesztelj egyet szerdàn, ha addig nem jön meg
2019. szept. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szia. Én is keddre nem varom. Tegnap csináltam én is facelle tesztet-negatív. Ma nem csinaltam, megvárom a 12.dpo-.t.

Eleg rossz érzés volt a tegnapi..

Drukkolok mindkettőnknek! 🙂

2019. szept. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, majd írd meg mi volt 😊, én is drukkolok neked nagyon!
2019. szept. 6. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
Biztos más oka van a rosszulléteidnek. Igazából ha terhes is lennél, korai lenne még ilyen tüneteket produkálni, a tesztelés pedig nagyon korai volt. Legalább azt a napot várd meg mikor meg kellene jönnie.
2019. szept. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen feleslegesen csináltál ilyet korán tesztet. Ez még akár pozitív is lehet, de legyél türelmes és várd ki legalább a nem várt napját. Valószínűleg a fronttól vannak ilyesfajta érzéseid.
2019. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 khniki ***** válasza:
Facelle-ből milyen érzékenységűt használtál? 10-est?
2019. szept. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!