Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki nagyon...

Van köztetek olyan aki nagyon terhes akart lenni a párja tudta nélkül és az is lett?

Figyelt kérdés
Elmesélnétek hogy lettetetek azok?

2019. szept. 7. 16:21
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
46%

Mondtam neki, hogy nehogy kivegye! 😂

Tudta, h nem szedek semmit, ovszerrel vedekezunk.

Szoval, nem teljesen a tudta nelkul, de nem volt lebeszelve sem.

2019. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Remélem nincs az ilyen gusztustalan férgekből túl sok.... A párod tudta nélkül teherbe esni úgy pl hogy a foggátlót szándékosan nem szeded be, a világ leggusztuslanabb dolga!
2019. szept. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Ki mondta h szedek fog.gátlót?😃😂 ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor minek írsz????
2019. szept. 7. 17:53
 4/33 khniki ***** válasza:
91%
Az ilyennek sosincs jó vége, és aki a legjobban megszívja, az a gyerek lesz.
2019. szept. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
Unokanővérem. Nem irigylem nagyon nehéz neki egyedül a kicsivel, albérletben.
2019. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
93%

Ismerős fodrász csaj.


Nem jött be neki, elhalt a baba.


Nagyon terhes akart lenni, a csávó ezt tudta. Ő abban a tudatban szexelt gumi nélkül a pasival, hogy hátha gyereke lesz, a pasi arra vágyott, hogy hátha nem lesz, hisz miért velük fordulna elő..


Mindkettőjük felelőssége volt, a pasié is, tökmindegy, hogy vágyott e rá, vagy sem.

2019. szept. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj már, de a "párja tudta nélkül" azt jelenti, hogy a párja NEM TUDTA! Hihetetlen, mi??:D

Ennek tipikus példája a "Jajj persze szedem a bogyót", miközben nem is. Ha így teherbe esik, akkor az valóban a párja tudta nélkül történik.

Az, ha gumi nélkül szexeltek és terhes leszel, az pedig nem a pasi tudta nélkül történt!! Ugyanis tán arra még ő is emlékszik, hogy nem húzott gumit a farkára.

Ha óvszerrel szexeltek, amit szándékosan kilyukasztasz, majd terhes leszel szintén a tudta nélkül lettél az!


Tehát óriási a különbség aközött, hogy szánt szándékkal olyat csinálsz, amivel terhes lehetsz, mint pl azt hazudod szeded a gyógyszert vagy kilyukasztod a gumit, és aközött, hogy a férfi is b*aszik a védekezésre, hisz ha van egy kis esze, tisztában van vele hogy így készül a gyerek!

Míg a közös döntés a nem védekezésről épp úgy a pasi nemtörődömsége, addig a szándékosság a nő részéről undorító és a lehető legaljasabb, gusztustalanabb dolog, amit ember tehet a másikkal!! Aki nem érti a különbséget eközött és hogy mi a gond azzal, ha a pasid tudta nélkül teherbeesel, azt őszintén tudom sajnálni.

2019. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyent. A csaj azt hazudta a srácnak (akivel csupán pár hónapja voltak együtt), hogy fogamzásgátlót szed. Aztán összeköltöztek, de az sem ment sokáig, a párkapcsolatuk sem. Szerintem szánalmas az ilyen.
2019. szept. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
A lényeg annyi ,hogy nekem van már gyerekem,de vannak bizonyos problémáim amik miatt azt hittem hogy nem lehetek terhes,ezt neki is elmondtam h szinte semmi esély rá,hogy az legyek.Bár azért én szerettem volna ,de ezt neki soha nem mondtam.És nem védekeztünk sehogy ,bennem ment el mindig.Terhes is lettem.ő meg most nem szól hozzám nem beszélünk haragszik azt mondta ha megtartom ő elfelejti hogy létezek.
2019. szept. 7. 19:57
 10/33 anonim ***** válasza:
86%
Persze, hogy haragszik, hiszen megbízott benned, és elhitte, hogy most nem lehet gyereked. De a kérdés alapján én azt vontam le, hogy te azt hazudtad neki, hogy nem lehet gyereked, hiszen az alapvető kérdésedben erre utaltál. A többi nekem csak mellébeszélésnek tűnik. Teljesen jogos, hogy haragszik, hiszen próbálod belekényszeríteni egy olyan helyzetbe, amit ő még (vagy nem még) nem akart. Es ebben tényleg nem fair egyedül döntened, hiszen ugyanúgy az ő gyereke is.
2019. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!