Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után jön...

Lombik beültetés után jön igazán a küzdelem?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Érzett valaki valamit a beültetés után, ha igen hanyadik naptól? Van olyan, aki mindvégig semmit, hiába volt pozi a teszt? Olyanok is írjanak, akiknek nem sikerült egyik lombik sem. Kicsit tartok a megtapadás sikertelenségétől, mert sokan mondják, hogy mindig itt bukik meg a dolog.

2019. szept. 7. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annak idején (21 éve) elsőre sikerült, pedig csak egyet tudtak beültetni. Nem éreztem semmit, csak rá két hétre jöttek az első tünetek.

De nem jó a hozzáállásod. Hiszek a bevonzásban. Nekem anno azt ajánlotta a dokim, mondjam el naponta 10-szer, hogy "terhes vagyok".

2019. szept. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi különbség volt a sikeres és a sikertelen között, hogy a sikeresnél a beágyazódás időszakában erős vizes folyásom volt. Ezen kívül semmi más tünet. Sokkal több tünetet produkáltam a sikertelennél, annyira akartam hinni benne.
2019. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi tünetem nem volt mikor sikerült. És még pozitív se tudtam lenni.
2019. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
9 lombikom volt. Mindegyiknél más tünetekkel. Mikor terhes voltam semmi nem volt.
2019. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van - első inszem volt. Inszem után 1 héttel éreztem "kaparászást", második héten pozi lett a teszt. Második terhesség spontán jött össze, nem számítottunk rá, mert azt hittük, ha kistesót akarunk, akkor megint megyünk inszemre.Vele nem éreztem semmit se, abszolút meglepi volt. Harmadikkal szintén éreztem kaparászást. Egyébként érdekes, hogy csak a lányoknál vettem észre, fiamnál abszolút semmit sem tapasztaltam.
2019. szept. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

7 lombikból az a 2 sikerült, ahol minden összejött, és minden a siker ellen szólt. Véreztem is mindkettőnél, még a vérvétel előtt. Ezt leszámítva semmi különös nem volt a sikeresek, és a sikertelenek között. Nem volt semmilyen tünetem, még az első trimeszterben sem, utána csak a pocakom nőtt.

Hiába keresgélsz kapaszkodót, vagy jeleket; semmi nem utal semmire. Sajnos ez ilyen. 3 naposokkal legkorábban a 11., 5 naposokkal a 9. napon érdemes tesztelni, ha nem kaptál beültetés után HCG-t.

2019. szept. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!