Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mindenképp a jele neki?

Mindenképp a jele neki?

Figyelt kérdés
2 nap mulvára nem várom. Viszont a mellem szinte egyáltalán nem érzékeny. Itt mindenki szinte majdnem érezte, volt akinek majd leszakadt, nekem meg semmi. Hasam nagyon ritkán görcsölget, és kicsit vizes folyásom van.
2019. szept. 9. 06:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Első terhessegnel fajt nagyon a mellem. A másodiknál egyáltalán nem
2019. szept. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen olyan, hogy "kötelező" tünet. A koraterhes tünetek megegyeznek a PMS tüneteivel, de egyik megléte avagy hiánya sem jelent biztosan terhességet, azt egyedül az elmaradt menstruáció és a pozitív teszt jelzi.
2019. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt mellfeszülés! Nyugi, ezt csak azért hiszed olyan gyakori tünetnek, mert akiknél van, tuti leírják, hogy..... mellfeszüléd... stb. Viszont ha NEM FESZÜL, azt ugye nem fogjál leírni, mint tünetet.
2019. szept. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tünetek 6.héttől jöttek elő.A mellem úgy fájt hogy a zuhanyt ráengedtem majd be@artam.Miért eröltetitek ezeket a tüneteket?Majd jon,vagy nem.A fiammal pl.semmi bajom nem volt,most meg minden elér.Ilyen korán nem nagyon van tunet.

21hkm.

2019. szept. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
20 hetes vagyok, nem feszült a mellem és azóta sem.
2019. szept. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!