Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha beindul a szülés az mindenk...

Ha beindul a szülés az mindenképp hasmenéses, étvágytalanságos, hányingeres? Vagy volt akinek semmi jele nem volt?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 11:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt. Enyhe hányingerem is már csak a vajúdás vége felé volt.
2012. nov. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt egyik sem. Nekem csak egyszerűen elfolyt a magzatvíz, aztán jöttek a fájások. Vajúdás alatt volt egy kis hányingerem, de gondolom a fájdalom miatt.
2012. nov. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én vajúdás közben hánytam :/ szerencsére még tudtam szólni a nővérnek hogy hozzon valamit ha nem akarja hogy a padlóra menjen.. azt mondta ez teljesen normális
2012. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasmenésem már a 37. héttől volt, 40+6ra szültem. Étvágytalanság nem jelentkezett, hányingerem csak a vajúdás végén volt.
2012. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem egyik sem volt, elfolyt a magzatvíz, semmi más jele nem volt annak hogy megindult. Még fájásaim sem voltak. 37+6 hetesen.
2012. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi nem volt, de szó szerint, se jósló, se hányinger, se hasmenés, se fészekrakó ösztön. Gyakorlatilag teljesen kitágulva fektettek be szülőszobára, úgy, hogy előtte nem éreztem fájást. Én is alig hittem el.
2012. nov. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!