Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valami baj lenne (elhal a...

Ha valami baj lenne (elhal a terhesség) mindenképp lenne jele? én már a 4. héttől olyan rosszúl voltam, egésznap, de nagyon. Folyamatosan.7hetesen voltam u. h-on.

Figyelt kérdés

akkor minden rendben volt, szíhang.stb...

most 9hetes vagyok és szinte semmi bajom.de csak a 12.héten megyek dokihoz, szóval 3hét múlva.ez most természetes hogy jobban lettem?(mert a 12.héttől ígérik a rosszul létek megszűnését)vagy baj van?annak lenne más jele is?mindenképp lenne vagy vérzés, vagy görcsölés?


2011. márc. 16. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki működik tankönyv szerint, sokakanak elmúlik előbb a tünet, másoknak végig megmarad... csak emiatt ne aggódj! Sajnos anélkül is elhalhat a baba, hogy véreznél-görcsölnél :( DE ne ezen agyalj, én minden este hálát adtam, hogy jól vagyok, nincs semmi panaszom, és úgy feküdtem le, hogy biztosan jól van a kicsikém! - mai napig így van, nekem ez segít túljutni a nehéz időszakokon, mikor elbizonytalanodom.

25 hetes kismama

2011. márc. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
amikor még vártam a kisfiam,kb ilyen idős kismama lehettem,mikor nekem is elmúltak egy időre a tüneteim.aztán visszakaptam csőstől,18 hétig hánytam.szerintem nincs semmi baj.
2011. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj!

Ilyen velem is előfordult, mindkét terhességemnél!

Előtte még éjszaka is, tehát folyamatosan hányingerem volt, aztán 2-3 napig szinte semmi, aztán megint visszatért... pfff

32 hetes km

2011. márc. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a szép ebben az anyává válásban hogy amikor terhes leszel alig várod a 3.hónapot hogy el ne menjen,aztán a 7 hónapot mert akkor mert akkor már nincs nagy gáz ha előbb születik,aztán jön a szülés,az első fogak, az első betegség...most már mindig lesz miért aggódnod,de ez így helyes mert ebből tudod hogy már most jó anya vagy!sok sikert és próbáld meg élvezni ezt a pár hónapot mert csak utána fogsz rájönni hogy ez volt életed legszebb 9 hónapja!
2011. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a megnyugtató válszokat.

de még egy kérdés, és nem izgulok,ígérem!

szóval, ha elhalna a baba és nincs tünet,akkor mi történik 3hét alatt velem?nem lesz valami mérgezés?

2011. márc. 16. 20:02
 6/9 anonim ***** válasza:
Bennem kb 2 hétig volt halott a baba ( 8hetesen még élt,11ik héten már nem,a méretei ugyanakkorák voltak,mint a 8ik héten,úgyhogy valamikor akkor halt meg),de nem lett semmi bajom.kipucoltak,és kész.nem kaptam rá semmit
2011. márc. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem lett semmi bajom pedig kb 2 hetet volt bennem is halott baba,viszont a tüneteket még a műtét után kb egy hétig éreztem.
2011. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

terhességi tüneteket érezted végig?

sajnálom

2011. márc. 17. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen éreztem.A hányingerem csökkent de a cicim fájt még műtét után is pár napig,volt hogy még éjjel is fölébredtem rá.Nálam semmi nem utalt arra hogy baj van,10 hetes uh-án még minden oké volt a 12 hetesen meg már nem dobogott a pici szive.
2011. márc. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!