Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikra megyünk a férjemmel....

Lombikra megyünk a férjemmel. Nektek van tapasztalatotok a hormonkezelésről? Félek tőle, hogy nagyon meg fogok hízni.

Figyelt kérdés

2019. szept. 9. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Van olyan ismerősöm aki rengeteget hizott, van aki meg semmit. Szerintem változo meg genetika ezis. Ne azon parázz hohy mennyit hizol,hanem inkább lelkesedj hogy sikerüljön. Nem az a legfontosabb ilyenkor hogy hány kg leszel. A cél a fontos, hogy miért hiztál esetleg..nem?
2019. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
2 lombikom volt, egyszer sem híztam egy dekát sem.
2019. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
4szer kaptam hormonokat, és egy grammot nem híztam. De olyat is ismerek, aki 4-5 kilót is.
2019. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! És egyéb tunetetek nem volt a hormonok miatt? Igen, nekem is az a lényeg, hogy végre babócám legyen csak azért érdeklődnek eziránt is.
2019. szept. 9. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Én olyat ismerek, akinek sajnos előjött valami genetikai hajlama egy autoimmun betegségre (bár ez terhesen is előfordul).
2019. szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Nekem csak a “hiszti” jött elő :) de az is inkább az elsőnél. Több türelem kellett hozzám, de szerencsére a férjem és a munkatársaim is megértőek voltak.
2019. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem híztam egy grammot sem :) Nem is volt nagyon kellemetlen tünetem egy kis hasfeszülésen kívül. Lehet, hogy nyűgösebb voltam, de ki nem az, ha a ciklus közepe táján már napi 4 szúrást kap hasba :D Viszont nálunk a doki nagyon odafigyelt, hogy csak a lehető legkisebb hormonadagot kapjam, mert főleg a férjem spermaképében volt a hiba, végül 6 petesejtet szívtak le, amiből 1 db szép ötnapos embrió lett. Jelenleg pedig kirúgja a hasfalam :)
2019. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt 3 (stimulációs) inszeminációnk, és 7 lombikunk. Én pont, hogy mindig lefogytam a kezelésektől, mint az orosz agár. Amikor sikerült, 46 kg voltam.
2019. szept. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csajok!:)
2019. szept. 10. 08:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Változó, én sajnos kb 7kg t mindegyik után híztam. Próbáltam mindig 2 lombik között fogyni. Beültik után nem feküdtem és ettem folyamatosan... De megérte 😊 14hetes kismama vagyok 💕 Hajrá! Cél érdekében nem érdekel az a pár kg!
2019. szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!