Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Végigcsináltam egy cickafark-p...

Végigcsináltam egy cickafark-palastfű kúrát, mivel vékony volt a nyálkahártyám, most pedig 2 napja késik a menstruációm, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Terhességi teszt ma reggel negatív volt. Azt hittem lerövidíti a ciklust maximum ez a kúra, most pedig még csak meg sem jön... E-vitamint is szedtem hozzá, meg méhpempőt. Késni nem szokott. Ha továbbra sem jön meg, akkor gondolom ovulációm sem volt ebben a hónapban.
2019. szept. 10. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne használj ennyi mindent egyszerre.A cickafark tea pld csinálhat cisztát is, ha hajlamos vagy rá.Nekem ez a teakombó kb 66 naposra kitolta a ciklusom. Az E vitamintól is kitolódhat a hossza akár.Ovud biztos volt?
2019. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy volt, nem használtam ovu tesztet. Huhh, akkor ezt egy kicsit elrontottam. Gondoltam bevetek mindent, mert 2 hónapja nézte az orvos a vastagságot, és ciklus végén 6 mm volt csak.
2019. szept. 10. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy mindenképpen ugyanígy kitolja neked is,mármint ennyire, de nem árt óvatosan bánni velük, mert tényleg okozhatnak gondot is.:) Próbáld pár napig mérni a hőd ébredés után egyszerre, ha 37 környékén van akkor valószínűleg túl vagy az ovunk, ha 36.3-36.4 környékén akkor vagy megjönni készül vagy még nem volt ovud.

De ha sokat késik azért még tesztelnék a helyedbe.Hátha!:)

2019. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 khniki ***** válasza:
Nekem a gyógyteák összezavarták az addig szabályos ciklusomat. 2 hónap volt, mire helyreállt.
2019. szept. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nwkem is csak megzavarták a ciklust.. sajna sokszor több kárt okoznak mint hasznot. Méhnyálkahártya vastagítására elég az e vitamin, de mivel vastagabb lesz egy két nappal az is kitolhatja a ciklust, de ritkán jellemző, viszont hasznos és más hormonokat nem zargat meg mint a tea.
2019. szept. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!