Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnénk, és...

Kisbabát szeretnénk, és palástfü tea, cickafark tea és málnalevél tea fogyasztását ajánlottàk. ?

Figyelt kérdés

Mikor melyiket kell alkalmazni? Ciklustól függően?

Ha jol tudom nem mindegy mikor melyiket iszom.


2019. júl. 9. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ezek ciklus problémakra és hormonokat ható gyógyteák. Ha rendben a ciklusod, konkrétan tönkrevaghatod. Pl. menzesz kitolására ajánlják a palastfű teát.


Ha csak most kezditek, SEMMI másnem kell, csak szex, peteérés környékén. Felesleges egyből kuruzslani. Volt aki írta hogy úgy bekavart a sok hormonra ható tea az amúgy addig normális ciklusába, hogy hónapokig tartott mire visszaállt.

2019. júl. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellenek ezek!
2019. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
A teától nem leszel terhes. Szexelni kell, védekezés nélkül.
2019. júl. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 khniki ***** válasza:
Az első válaszolóval értek egyet. Én 4 sikertelen hónap után ittam pár hétig egy ismerős bábája által ajánlott teakeveréket hasonló összetevőkből. Hát teljesen összezavarta az egyébként szabályos ciklusomat. 2 hónap kellett utána, hogy helyreálljon. Ezek után már csak némi palástfüvet ittam a ciklus 2. felében, mert progeszteronhiányom volt.
2019. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azt elfelejtttem irni hogy már voltam hormon vizsgálaton és progaszteron hiányom van, amire kaptam már gyógyszert csak még mellé szerettem volna inni teát.
2019. júl. 10. 12:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Felesleges. Pláne ha gyógyszer is van,ne kavarj be gyógyteával ha csak magadtól akarod és nem konkrét orvosi utasításra.
2019. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
28 naponként 5 napos ciklusaim voltak, de volt két műtétem meg egy missed abom, ami után sem akart összejönni a baba. A sok oksokodó idióta nem kell az meg ez, elárulom okoskák, hogy két év aktív szexelés ellenére nem estem teherbe, aztán egy hónapig teáztam és egyből összejött. -.-"
2019. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!