Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze zavarodtam? Most lehetsé...

Össze zavarodtam? Most lehetséges, hogy teherbe esek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Pontosan már 8. Napja, hogy késik a menzeszem... 4 hónapja történt egy olyan, hogy ki maradt teljes hónapra és csak a következő hónapra jött meg, az viszont percre pontosan.

A bibi, hogy a tegnap szeretkeztünk a párommal és ki -szakadt a gumi..

A gyerek kérdéssel szerettünk volna várni még egy évet de, ha össze is jönne mi biztosan boldogak lennénk és várnánk.

Mennyi esélye lehet, hogy teherbe esek ?a ciklusaim 29-30 naposak.

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Üdv



2019. szept. 11. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Teszt?? Mit mutat??

Már eleve 8 napja késik, a tegnapitól meg még vagy 2 hét mire bármit is mutatna a teszt...

2019. szept. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
A tegnap kiszakadt gumi miatt lennél már egy ciklus óta terhes? Nem hiszem. Amúgy baromi egyszerű, veszel pár terhességi tesztet otthonra és ha ilyen kérdésed van, megcsinálsz egyet.
2019. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szombaton csináltam 1 et majd meg ismételtem a tegnap, negativ... :/ és tudom, hogy a tegnapi kiszakadt gumi még semmit nem mutatna. De lehet rá esélyem? Hogy majd 2 hét múlva ellenőrizzem:)
2019. szept. 11. 12:10
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Istenem.
2019. szept. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A leírtak alapján az sem biztos, hogy minden hónapban van peteérésed.
2019. szept. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mi Istenem ? Kedves válaszoló?

Annyit szerettem volna tudni, hogy, ha nem jött meg tesztelem is negatív, tegnap történt, hogy ki szakadt a gumi lehet esélye, hogy teherbe esek ? Csak azért zavarodtam össze, mert a meg nem jött menstruáció miatt nemtudok, hogy számolni. Erre szerettem volna választ.. ( normális választ) nemtudom ezen mi az Istenem... erre van az oldal :) es köszönöm a normális válaszadóknak

2019. szept. 11. 12:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Eddig mindig rendes volt.. egy fél éve kezdett el össze vissza jönni 2-3 nap késéssel voltam is nőgyógyásznál és orvosoltuk a problémát, legalább is azt hittem. Aztán ki maradt .. mire el jutottam a nőgyógyászhoz meg jött, akkor beszeltem a nőgyógyásszal és ő azt mondta esetleg egy stresszes időszakon voltam túl.. mert amúgy mindig mindent rendben tálaltak eddig... most újra ki hagyott. Persze jövő héten már mindenképp be programalom magam a nőgyógyászhoz, mert ezek szerint még is csak valami nincs rendben ha újra ki marad.
2019. szept. 11. 12:52
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted hogy készül a gyerek? Úgy, hogy beléd rakják a cuccost. Kiszakadt a gumi-ergo meléd ment a cucc. Lehetsz terhes. Alapsulis tananyag. Ne nézesd már le magad könyörgöm.
2019. szept. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*beléd
2019. szept. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
95%
Bármikor van esélye teherbe esni, de közvetlen menzesz előtt jóval kevesebb. Tesztet leghamarabb a kérdéses aktus után két héttel érdemes csinálni (biztosat meg inkább 3 hét múlva mutat). Szóval persze nem a tegnapi miatt késik 8 napja :) Illetve ha terhes is lettél egy teszt szerint ma, még biztos nem a tegnapiból. Ha többször is csinál ilyet a ciklusod, érdemes megnézetni a hormonjaid egy endokrinológussal.
2019. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!