Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett lehetséges,...

_littlestar_18 kérdése:

Szoptatás mellett lehetséges, így a baba?

Figyelt kérdés

2 hónapja jött meg a menstruációm szülés óta, még szoptatok (15hós de 8 hónapja már csak reggel 1x, este 2x szopik) 35 napos menstruációim vannak. 18-20.nap körüli peteéréssel, majd 14-16 nap múlva megjön. Mióta megjött próbálkozunk, de még nem jött össze. Tudom ez korai, nem is vártam még csodát ettől, csak maga a ciklusom hossza meg az egyes szakaszok ugye megfelelőek?

Kinek mi segítette a teherbeesést? (vitamin, tea, gyógyszer, diéta stb) ha van vmi ami segíthet kérlek írjátok már le.

Második baba és nagyon szeretnénk. Vérvételen voltam az értékek rendben vannak.

Köszönöm :)



2019. szept. 3. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Van a fb-on egy szoptatás melletti fogantatás csoport.


Lehet minden.

Nekem a 3. Menzeszem maradt el, napi 6-8 szoptatás mellett ( volt olyan nap, amikor nem evett szilárdat az akkor 10 hónapos babám)


Szorítok


15+2 hkm

2019. szept. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
17%

Nekem 6 honapig meg sem jott a masodik gyerek utan

Igaz csaszar volt

Majd 8 honapos volt a gyerek mikor kiderult h vedekezes mellet terhes lettem

Abortaltam

Ennyi


Az elso gyereknek 2 honapos volt mikor megjott es vedekezes nelkul sem estem teherbe amig szoptattam. Mikor befejeztuk 2 evesen a kov honapban terhes lettem

2019. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kizárólag anyatejes 5 hónaposom mellet megfogant első hónapban a kicsi. Semmit sem tettünk érte, csak reménykedtünk.
2019. szept. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!