Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mondanátok ilyen terhesvitamin...

Mondanátok ilyen terhesvitaminokat?

Figyelt kérdés

Olyan terhesvitaminok érdekelnének amelyek nem túl drágák. Hallottam a Hipp Natalról, hogy rossmanban 700-900ft. DM-ben nem lehet véletlenül kapni?

4hkm


2011. máj. 12. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

müllerben biztos lehet.


én is csak ezt ismerem már ha olyanra gondolsz ami folyékony nem tabletta .v. kapszula.


szóval nincs konkurenciája állítólag finom is.

2011. máj. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
még annyit hogy eü pénztár kártyára szoktam venni az elevitet 100 db-os elég gazdaságos hosszú távon.
2011. máj. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem a tablettával sincs semmi bajom, csak azért mondtam a hipp natalt mert az viszonylag olcsó. Az elevitet viszont nem merem bevállalni mert sok rosszat hallottam róla...
2011. máj. 12. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 90 db-os gravidát szoktam venni, 4700 Ft volt és ez 3 hónapra elég, szerintem nagyon jó az ára. Viszont körbe kell nézni a gyógyszertárakat, mert van ahol 2 ezer forinttal is többe kerülhet.
2011. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csak ezt szedhetem mert ebben nincs jód.


gyakorlatilag 3 éve egyfolytában szedem semmi negatívumot nem tudok elmondani róla.


egy próbát megérne mert igaz hogy olcsó a hipp de elég kevés ideig tart egy üveggel és a terhesség elött is lehetne már inni, a 9 hónap alatt és szoptatás alatt mert ott merülsz ki a leggyorsabban.


számolj utánna. nem védem se reklámozom az elevitet de a napi 70,- nem gáz .

2011. máj. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Először próbát teszek a hipp natallal még ma veszek :)

2011. máj. 12. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:

szia

én pregnavitot szedtem

gyógyszertárban 1000 ft egy hóra való

szerintem tökéletes !

tele vitaminnal ásványi anyaggal :)

bár neked még kéne sok folsav !

úgyhogy ezt majd a terhességed közepe táján ajánlom

én is onnantól szedtem.

de az elevittel kapcsolatban én is rosszakat hallottam

eleinte femibiont szedtem. nekem jó volt

utána tértem át az említett pregnavitra.

a lényeg hogy ne 100 félét szedj hanem csak 1-2 őt

a megfelelő trimeszterhez.

boldog babavárást :)

2011. máj. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valóban olcsó a Hipp-Natal, de mennyi adag? Hány napra elég, én egyszer vettem de kb másfél 2 hétre volt elég, szóval egész hónapra számolva ugyanolyan árú, mint a Gravida, vagy az Elevit. Én a Dm-ben vettem.
2011. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia, nem eppen nagyon olcso en a ladyvit terhesvitamint szedem, nekem nagyon bevalt, es csak ajanlani tudom. Az elevitrol en sem hallottam jokat, egyes orszagokban kimondottan tiltjak a hasznalatat, nezz utana neten. egyebkent a Ladyvit 3050 Ft ba kerul 30 db. Nem szeretnek a tarcadban turkalni tudom, hogy nem egyszeru vilagot elunk de ha egyszer vitamint szedsz akkor nem feltetlenul a legolcsobb a legjobb...persze azt sem mondom, hogy az rossz en az aranykozeputat valasztanam. Bodog babavarast :)
2011. máj. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
elozo vagyok elfelejtettem hogy az elso harom honapban mindenkepen szedjel folsavat is. Nem draga. Kesobb nem szukseges...jah es BOLDOG babavarast L-lel :)))
2011. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!