Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig ajánlott a terhesvitami...

Meddig ajánlott a terhesvitaminokat szedni babavárás, teherbeesés előtt? Próbálkozunk, de még nincs baba.

Figyelt kérdés
Én 3 és fél hónapja szedem a Hipp Natalt. 2 és fél hónapja próbálkozunk babával,még semmi. Árthat,ha ezután is szedem hónapokon át a terhesvitamint? Vagy térjek át csak a folsavra?
2009. jan. 12. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne a Hipp Napalt szedd, hanem az Elevit magzatvédő vitamint! Ugyanis ez a készítmény készíti fel a szervezetedet a gyermekáldáshoz! Ebben minden olyan vitamin megtalálható, amire a szervezetednek szüksége van.

Sok sikert!

2009. jan. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Először az Elevittel próbálkoztam,de nem bírta a gyomrom. A Hipp Natal természetesebb,attól semmi bajom. De akár egy évig is lehet szedni ezeket úgy,hogy nincs baba???
2009. jan. 12. 14:52
 3/9 anonim ***** válasza:
2 és fél hónap próbálkozás még nagyon rövid idő. de szedheted a folsavat is. A Hippet szoptatás alatt ittam, két hónapig. Most már nem iszom. Egyébként ki ezt ki azt favorizálja lényegében Te döntesz.
2009. jan. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
túlképpen nem lesz tőle bajod, de azért jobb ha rendes zöldséget gyümölcsöt eszel ha jól táplálkozol nincs szükség ilyesmire.
2009. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az Elevitnél fontos, hogy étkezés után vedd be. Nem lehet, hogy üres gyomorra vetted be? Úgy én is kihánytam.
2009. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én az orvosom javaslatára a Gravidát szedem. Lényegében teljesen ugyanaz mint az Elevit csak van benne jód, ami a dokim szerint elengedhetetlen a szervek fejlődéséhez. Amúgy van az én környetemben is, aki azt mondta, hogy ő nem szedett semmit előtte, és egészséges gyerekei vannak. A másik ellenpélda, hogy egy baráti ismerősünk tavaly terhes lett, nem szedett előtte semmit. Utána kezdte el csak a vitamint szedni, 6 hónaposan elvetélt, de beteg is lett volna a baba, mert túl kevés volt a szervezetében a folsav és emiatt nem fejlődött a baba rendesen (fejlődési rendellenesége lett volna). Én úgy vagyok vele, hogy ha nem hízom tőle és nem árt akkor szedem, mert lehet hogy szerencsém lenne és egészséges lenne a baba, de lehet hogy nem. Egyébként akkor hatásos, ha legalább a terhesség előtt 1 hónapig szedi a kismama, mert utána már nem annyira jó. Csak azt nem tudom én sem hogy melyik hónapban jön a baba?
2009. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Az Elevitet nem éhgyomorra szedtem,de nem bírtam,elég érzékeny a gyomrom. Igazából az a kérdésem lényege,hogy ha nem jön a baba,akkor sem árt,ha szedem a terhesvitamint?
2009. jan. 12. 15:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nem árt ha szeded! Gravidát nem probáltad??
2009. jan. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam. Elégedett vagyok a Hipp Natallal,mert kizárólag természetes anyagokat tartalmazó magas gyümölcstartalmú készítmény. És jód is van benne!
2009. jan. 12. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!