Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki aki már átesett abortus...

Valaki aki már átesett abortuszon kérem írja meg hogy milyen? Nem azt hogy rossz, mert azt gondolom! Csak hamarosan Túlesem eggyen és nagyon félek! Mert hajlamos vagyok az ájulásra ha bepánikolok! Ami legtöbbszőr kórházban esik meg! .

Figyelt kérdés
Ugye nem kell bent feküdnöm utána??És ugy nem fog nagyon + viselni?? (Sajnálom hogy így kell alakulnia,de nem tehetek mást!) ;-(
2010. júl. 14. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
94%

először is, aki azt irja, hogy add örökbe nézz át az irásán...

meg azon is aki azt irja gyilkos vagy...

csak te tudhatod,miért alakult igy senknek semmi köze hozzá

ha még nem szültél 2 napos programra készülj, ha szültél, akkor 6 óra

bemész,adnak kórházi ruhát, felmész osztályra,felveszenek,és nem fognak úgy bánni veled, mint a ronggyal, majd betolnak a műtőbe,kapsz vénábe egy szurit és alalszol 10 perc mindennel együtt, körteremben ébredsz.


Fontos, mielőtt belekezdesz laborba, aneszteziológushoz és vércsoporttesztre el kell menned.

Majd még a családvédelmibe kétszer 3 nap különbséggel.


Kitartást 2-3 hétig lesz rossz utánna,aztán lassan kezdesz felejteni.

Műtét után 5-7 napig fogsz vérezni, hét múlva pedig kontroll

2010. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
49%
Nekem kicsit más volt mint amit az első írt. 3x elmentem a családvédelmihez utána vizsgálatra vérvétel vizelet stb délutánra kellett bemenem megvolt adva hogy mikortól nem ehetek felhelyezték a tágitót reggel szóltak hogy lassan lekell menni a műtő elé aztán mikor behívtak lekellett feküdnöm megszúrtak altatót kaptam aztán már a korteremben keltem fel utána egyből haza kellet mennem ami nem volt kellemes mert még állni se tudtam:S
2010. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
49%

nekem is volt sajnos 6 éve, az eljárás a második válaszolóval volt hasonló.maszek dokihoz mentem, aztán családvédelem kétszer. ott próbáltak rábeszélni, majd kaptam egy csekket. fel kellett keresni az altatóorvost. s végül olyan hat hetes voltam mikor megtörtént. Reggel bementem hétre, valami tágítót kaptam olyan 9 körül, kb két óra múlva toltak a műtőbe, altatás, fél óra múlva már fent is voltam. újabb tíz perc múlva jártam és műtét után kb.4órával mentem haza, én kértem a dokit hogy menni akarok. keveset véreztem, szinte semmit. a seb gyorsan gyógyult, ám a lelkemnek 5 év kellett! kegyetlen volt, megszenvedtem. most babát várok, most jutottam el odáig hogy feldolgoztam ami történt. nem lesz könnyű, a fontos hogy ne fojtsd el az érzelmeidet! Így azt írhatom csak, engem iszonyat megviselt, pánikos lettem. végül szakember segítségét kellett kérnem. de nem midnenki jár így. van aki "átlép" az wegészen. mégis azt hiszem ma is ugyanezt tenném, mert akkor csak azt láttam az egyetlen kiútnak!


minden jót

2010. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!Még egy pár kérdés!: Milyen módszert használnak?Kaparást?Vagy?Ja és elötte kell menjek nógyógyászhoz?Hogy + mondja h mi a helyzet v pedig rögtön az abortusz?Én is ismerek egy lányt akinek nem kellett bent maradnia!Aznap kijöhetett!Én nem sztnék bent maradni!Utána fog fájni a ...?Ja és mennyi pénzért végzik az eljárást? (Nem sztném h ez legyen de nem áll mellettem senki csak a párom!Ő szerette volna!)
2010. júl. 14. 20:51
 5/62 anonim ***** válasza:
0%

Ha a párod melletted áll, gondold át. Persze nem mindegy, hogy hány éves vagy, de ez a te dolgod.

Természetesen el kell menned a nőgyógyászhoz, megállapítja a terhességet, megkérdezi mit szeretnél. Ott el kell mondanod, hogy abortuszt, erre ő elküld a kórházban a családvédelmishez /vagy a körzetihez/ ott elbeszélgetnek veled, megpróbálnak lebeszélni. Kapsz pár nap gondolkodási időt meg egy csekket amit be kell fizetned. Azt hiszem 28-30ezer között van most. Aztán ezzel visszamenni családvédelmishez illetve a dokihoz, aki előjegyez műtétre. Azt nem tudom pontosan, de nem mindenhol kaparással végzik. Persze fájni fog utána, de lelkileg jobban,mint testileg. Egy darabig majd nem élhetsz szexuális életet sem. Kitartás

2010. júl. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
Szia! Nos nekem sosem volt ilyen beavatkozásom, de az iménti kérdéseidre tudok válaszolni. Legelőször elmész a nőgyógyászhoz, ő pedig ad egy igazolást arról, hogy valóban babát vársz, ez az első lépés. Elmész a családvédelmishez, ő megpróbál lebeszélni ad 3 nap haladékot, utána pedig egy csekket, ez 30 000 Ft durván. A befizetett csekkel megjelensz újra a családvédelmisnél és utána bemehetsz abortuszra. Elképzelhető, hogy fizikai fájdalmat is érzel majd a beavatkozás után, de nem lesz bajod belőle. A kaparós módszert pedig már nem használják, szívócsővel dolgoznak.
2010. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!! ;-( Kérhetek az események elött nyugtatót??Mert elfogok ájulni!Már a kórház szagtól rosszul vok!Főleg most hogy rólam/rólunk lesz szó!
2010. júl. 14. 21:35
 8/62 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel altatásban történik az abortusz így előtte nyugtatót nem kaphatsz és szükséged sem lesz rá, mivel alszol, de nem fogsz elájulni.
2010. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 A kérdező kommentje:
De én már akkor kész leszek mikor a kórház közelében leszek!
2010. júl. 14. 21:39
 10/62 anonim ***** válasza:
Pontosan mi az, ami félelmet kelt benned?
2010. júl. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!