Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Néha elkap a remegés alig...

Néha elkap a remegés alig kapok levegőt bepánikolok h nem kapok levegőt és tényleg ugy érzem. Egyszerűen nagyon rossz, olyan mintha megfulladnék de elmulik nagynehezen, ugy h remegek mint állat közbe. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 00:57
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
ez csak úgy random, vagy kiváltja valami?
2010. jan. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:
Pl anno mikro sokat cigiztem volt 1-2x, de letettem a cigit , nemtudom mi bálthatja ki ma votlam egy elég passziv dohányos helyen, meg előbb néztem meg a világvége filmet szoval valami köze tuti van hozzá:( elobb is ezvbolt
2010. jan. 25. 01:04
 3/59 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, inkább kólától lehetne inkább ilyen, vagy kávétól, energia italtól, vagy valami pánikroham, megilyedsz valamitől, beparáztatod magad
2010. jan. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami pánikroham, de ne ijedj meg nem olyan súlyos, mint amilyennek hangzik. Sztem menj el orvoshoz.
2010. jan. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 A kérdező kommentje:
Igen attól szokott ilyen lenni, de ma semmi kávé kola...:(Nagyon rossz amikor ez előjön...
2010. jan. 25. 01:09
 6/59 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz menjek vele?
2010. jan. 25. 01:17
 7/59 anonim ***** válasza:

Szokott erős szívdobogásod is lenni ilyenkor?Pulzusszám emelkedés?Halálfélelem?Akkor ez nagy valószínűséggel pánikroham.Először a háziorvoshoz menj,és ha szükséges ad beutalót pszichiátriai kivizsgálásra.(Nem kell megijedni nem vészes.)

Sok sikert!

2010. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim válasza:
Szerintem először a háziorvoshoz, ő jobban ért ehhez, és biztos, hogy ad majd beutalót valahova.
2010. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
60%

Nekem is volt ilyen régebben, de én baxtam elmenni orvoshoz, végülis nekem életemben összesen volt kb 5x.


Ha ez tényleg csak pánik, akkor lehet, hogy a filmtől lett, vagy mondjuk keveset aludtál, attól.

Ha iszol egy kamilla teát vagy eszel valamit, az is jó. Ilyenkor egyet tehetsz, mondogatod magadnak, hogy nincs baj, akkor hamarabb elmúlik.

Ha sűrűn előfordul, akkor azért látogasd meg a háziorvost, max ad valami nyugtatót rá.

2010. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:
1:26 Pontosan ugyanez. Rendben, delutan gogo haziorvos, remelem semmi komoly..:(
2010. jan. 25. 01:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!