Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori hüvelygyulladás miatt...

Narancs223 kérdése:

Gyakori hüvelygyulladás miatt lehet szövődmény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy a gyakori hüvely gyulladás miatt kialakulhat e későbbiekben méhszáj elégtelenség , vagy milyen szövődményei lehetnek? Van már két gyermekem, mindkettő császárral szültem, méhszájam nem tágult náluk, de mióta megvan a második gyermekem , elég sűrűn van hüvely gyulladásom(2-3havonta), a dokim macmirror kúpot ír szinte mindig 😔 utána gynoflort használok, kicsit aggódom hogy nehogy szövődménye legyen , már gondolkodtam hogy szedek grapefruit cseppet megelőzésképpen. Köszönöm ha leírjátok tapasztalataitokat, vagy hogy mi vált be nektek ilyen esetben.

#Gyulladáa #későbbi terhesség
2019. szept. 15. 08:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs megfelelően kezelve, akkor lehet gond.

De ha ezzel megnyugtatlak, nekem is nagyon gyakran volt 20-on éves koromban főleg, szinte minden évben legalább 3-4x. már nagyon kínlódtam vele, mégis elsőre sikerült a bab, nem volt gond. De minden szervezet más.

Ha javasolhatom, van egy injekció amiről beszélnek, hogy kezelésszerűen kell adni, és nem lesz gond vele. Én nem próbáltam, de mondják, hogy használ.

2019. szept. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*baba
2019. szept. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Még egy babát szeretnénk majd a férjemmel, csak annyi olyan jön szembe velem ,hogy kinyílt a méhszája a kismamának és meg kellett szülnie idő előtt a babát, hogy elgondolkodtam ,vajon mitől alakul ez ki?!! Gyulládás miatt lehet e .. köszi a választ, utánanézek mi a neve a szurinak.:-)Igazából már kétszer a macmirort írta a dokim ,de ha nem tudtam elmenni hozzá és már éreztem a jelét hogy valami nem stimmel akkor canesten Kombit használtam + gynoflor helyreállítót, de már kezd unalmas lenni..:-(
2019. szept. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!