Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ido volt mire a hasatok...

Mennyi ido volt mire a hasatok helyrejott csaszar utan es hasonlított a régi formára?

Figyelt kérdés

10-12het alatt huzodik vissza a has, mint term.szülèsnèl? A hegetek kilátszódik? Mennyire gyakoriak a szövődmènyek?

Köszi!



2017. jan. 20. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerosomnek 9 eve volt csaszara, meg mindig kerek a hasa, mint 4-5 hos terhes lenne. Latszik neki a heg, de nem annyira. Nem veszes egyaltalan.

Egyebkent en nem csaszaros voltam, meg mindig nem ment vissza a hasam, pedig 12 honapja szultem. Meg van nyulva a bor rajta nagyon.

2017. jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom. Vajon függ ez a császártól? Vagy genetika? Csaszaros leszek es tartok tole! 10eve sportolok, 15hetesen azt befejeztem. Azota csak sokat setalok, futottam neha 18hetes koromig. Tornazgatok. Felek kicsit h karba vesz a sok kemeny edzes. :)
2017. jan. 20. 22:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Genetika.

Fuggetlen, hogy csaszar vagy huvelyi szules.

En olyan szerencses voltam, hogy csaszar utan 5 nappal lapos feszes hasam volt. Meg sosem volt elotte olyan...

2017. jan. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
De elvileg van valami hasszorito vagy parna (nem biztos), amit direkt csaszar utanra talaltak ki. Azt hiszen gyogyszertar / fehernemuboltban lehet beszerezni.
2017. jan. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hiába volt lapos, sőt kockás a hasam, ha a terhességgel szétnyílt a hasizmom (és ez csak akkor látszik, amikor már kint van a gyerek, és független a szülés módjától hogy kinek lesz - nekem természetes volt). 1,5 a pici, még mindig kiáll felül.
2017. jan. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*1,5 éves
2017. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Én császáros voltam.Egy hónappal utána már gyönyörű volt a heg,csak egy cérnaszálvékony pici vonalka ami maradt belőle. Ha betartasz minden orvosi itasítást semmi baj nem lehet.
2017. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*utasítást akart lenni bocsi.
2017. jan. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3,5 evesem van. A heg kb. jó egy ev utan lett papirvekony, fehér, tehat nem feltuno csak kozelrol. A hasam kb. mintha 4hos lennék, megereszkedett, de nem nyulott, csak oldalrol nagyobb. Regen sem voltam deszkavekony, de nagyobb maradt. Tornaztam is ra, de nem valtozik.
2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonok minden választ! :))
2017. jan. 21. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!