Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelygyulladás okoztat...

Hüvelygyulladás okoztat petevezeték elzáródást?

Figyelt kérdés
2 éve volt hüvelygyulladásom, amiből elég nehezen gyógyultam ki, több hónapon át semmi nem segített, mindig visszajött, majd végül a betadine hüvelykúp végleg megszüntette. Most 7 hónapja a babával próbálkozunk (27 éves vagyok) és nem jön össze. Olvastam hogy gyulladás is okoztat elzáródást, de azt nem tudom hogy milyen gyulladás...mert ha petefészek vagy petevezeték gyulladásról van szó az nekem nem volt. Szerintetek hüvelygyulladás is okozhat ezt? Akinél elzáródás volt, megtudták mondani hogy miért? Vannak tünetei? Egyáltalán nem biztos ,hogy ez van nekem, de egyenlőre minden rendbe a nődoki szerint van peteérés, rendszeres ciklus stb...majd 1 év múlva vizsgálódnak csak erre irányulóan. Sőt az is lehet hogy a páromnál van valami gond. Nem tudom. De nem megy ki a fejemből nem-e nálam is elzáródás van. Nagyon félek ettől. Köszi előre is.
2014. jan. 26. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha valakinek sokszor volt hüvelyi fertőzése, ezáltal gyulladása, ami nem volt sosem vagy nem megfelelően kezelve, akkor előfordul, hogy a fertőzés sokszor felfelé terjed és méh, illetve petefészek gyulladást okozva ezáltal. És ha valaki sokszor ezen átesik kezeletlenül, az vezethet meddőséghez.

De nálad, mint ahogy mondtad is, ez a hüvelygyulladásnál megmaradt, nem terjedt felfelé, szóval szerintem nálad ilyenről nincs szó.

Amúgy a 7 hónap még nem olyan sok idő a próbálkozással. Nekünk is a kisfiúnk ennyi idő után jött össze.

Ne gondolj egyenlőre ilyenekre, próbálkozzatok még pár hónapot és ha 1 év után sem jön össze, akkor érdemes felkeresni az orvost ilyen irányban.

2014. jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató szavaidat. Csak az ember türelmetlen ha nagyon vágyik a babára. Remélem nincs semmi gond és hamarosan összejön :)
2014. jan. 26. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem el van záródva. Nem tudták megmondani hogy mitől, de azt mondták hogy gyulladástól valószínű. Erre mondtam hogy nekem sosem volt. Erre a doki meg mondta hogy azt én nem tudhatom. Mondom akkor tünete nem volt, azt mondja na az lehet. De ne aggódj csak türelem és próbálkozás. Nekünk is összejött még így is a baba. :)
2014. jan. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!