Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinél az aktus (ok)...

Van, akinél az aktus (ok) után tompán érezte a méhét (pár napra rá) és derékfájása lett? Bizakodhatok a baba miatt?

Figyelt kérdés

A ciklus elején vagyok még (7.nap). Eddig 3x voltunk együtt védekezés nélkül és mára tompán érzem a méhem, kicsit olyan befelé húzó érzést érzek benne, de fájdalom nélkül. Délutánra a derekam is fájni kezdett.

Létezik olyan, hogy ilyen gyorsan sikerült a “találkozás” és sikeres a dolog??

Tudom, várok még kb 2 hetet és tesztelhetek, viszont kiváncsi vagyok más volt-e hasonló tünettel?

(Nem vagyok rápörögve a dologra, van időnk még, ez az első hónap a próbálkozásból. Ezért nem hinném hogy bemesélném. Esetleg csak a ciklus eleji dolgokat érzem.. Bár nem szoktam, mert fájdalom, görcs, szinte minden jel nélküli a ciklusom.)



2019. szept. 1. 21:18
 1/1 anonim ***** válasza:
72%
Minden tünetet azért érzel, mert elkezdtetek próbálkozni, és ilyenkor sokkal jobban figyelsz a testedre, még akkor is, ha úgy gondolod, hogy nem vagy rápörödve. Hiszen gondolj csak bele, a hetedik napon vagy, akkor még (átlag ciklusból kiindulva) peteérésed sem volt. A beágyazódást megérezni viszont itteni legenda.
2019. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!