Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyíregyháza terhesgondozás,...

Nyíregyháza terhesgondozás, szülés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tapasztaltak véleményére vagyok kíváncsi.

Nőgyógyászt keresek Nyíregyházán terhesgondozásra, elsősorban magán úton érdekelne. Mindenre kíváncsi vagyok, történetekre, véleményekre, árakra. Jó Nyíregyházán szülni?

Köszönöm, ha válaszolsz.


2019. szept. 18. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Petróczy Ottónál szültem mindhárom fiamat és nagyon meg voltam vele elégedve.Egy kedves,megbízható orvos,aki évek után is megismert.Magánrendelése 12000ft.Szüléskor annyit adsz,amennyit gondolsz,nem szabja meg az árat,és mindennap be megy hozzád.Nem volt rossz tapasztalatom a szülésnél,de azt nem szeretik,ha kiabálsz.
2019. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Ez mikor volt?

Már a terhesség megállapítására hozzá mentél magánrendelésre, vagy csak később kerested meg őt?

Végülis szüléskor mennyit gondoltál neki?

2019. szept. 18. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Dr. Angyal Géza főorvos úrnál szültem (császár lett végül). Nem lehet rá panaszom. Viszont a magánrendelésén nagyon sokan vannak. Több, mint 1 órát kellett mindig várnom. Ennyi csak a negatívum.
2019. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a férjem húga ajánlotta annak idején őt,tehát már a terhesség megállapításától hozzá jártam.2007-2016-2019-ben szültem és most ennyibe kerül,ha magánrendelésre jársz.Kétszer adtam 50000-et,most júliusban 80000-et,de nagyon kedves volt végig.
2019. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!