Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hőmérőzős lányok! Befolyásolha...

Hőmérőzős lányok! Befolyásolhatja pl. egy diéta az ébredési hőmérsékletet?

Figyelt kérdés
Semmi drasztikus, de diétázom, és ebben a hónapban minden mért értékem elmarad 2-3 tizedfokkal az eddigi hónapokban mérttől. Ez csak egy ilyen fura hónap, vagy a diéta miatt lehet?

2019. szept. 19. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem. Én közel hét évig hőmérőztem és a diétáim nem befolyásolták. Ellenben a reggeli hőmérsékletváltozás, pl most hidegebb van, a tested is lehet hűvösebb én esetleg erre gondolnék. A testhőt nagyon sok minden befolyásolja, de egy diéta nem. Pl, ha rosszabbul/éberebben alszol, vastag vagy vékony takaróval, többször keltél, korábban mérted egy órával, ilyenek min mind közrejátszhatnak. Mindenképp vagy nyelv alatt vagy hüvelyben legyen a mérés. A csipogós mérőt is csipogás után bent kell tartani, ugyan úgy 5 percig mint a többit. Hajrá :)
2019. szept. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!