Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van akinek egybol sikerult?

Van akinek egybol sikerult?

Figyelt kérdés
van akinek az elso honapban sikerult a baba? es ha igen hany evesek voltatok? meg szedtetek valami terhes vitamint mar vagy akar oda figyeltetek az etkezesekre? gondolok itt a tobb zoldseg esetleg gyumolcs?
2019. szept. 19. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Igen, de ez gondolom nem sokat segít rajtad, mivel nem vagyunk egyformák.
2019. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Az egyik barátnőm ahogy letette a gyógyszert, másik hónapban megfogant.
2019. szept. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekünk sikerült, de sajnos nem maradt velünk. 26 éves voltam, nem változtattunk semmin.
2019. szept. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat.

csak kivancsi vagyok mert arrol mindig lehet olvasni hogy mar 1 eve probalkoznak vagy akar tobb de keves olyan van akinek elsore megy, legalabb is keveset olvasni rola

2019. szept. 19. 10:15
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
24 évesen sikerült rögtön. Tudatosan próbálkoztunk, ezt mindenképp hozzá kell tenni! Rengeteg nő egyáltalán nem ismeri a testét, fogalma sincs a termékeny időszakról, ovulációs fájdalomra hagyatkozik. Persze úgy is összejöhet simán :D vagy ha mindenre figyelsz sem biztos, hogy elsőre baba lesz belőle. Lutri :)
2019. szept. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Első hónapban, egyetlen aktusbol fogant a fiúnk. Abban a hónapban olyan sokat és olyan ellentétesen dolgoztunk hogy nem is láttuk kb egymást otthon. Csak egyszer sikerült együtt lenni. De tudtam hogy (illetve úgy hittem), hogy már peteérés után vagyok. Na de nem is izgultam, hiszen első hónap. Lecsúsztunk a peteérésről, na bumm. Majd legközelebb. Ehhez képest a következő menstruációm már nem jött meg 😊


Semmire nem figyeltem még, semmit nem szedtem. Én akkor 29 voltam, a férjem 34

2019. szept. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az elsőre több, mint öt évet vártunk, a második ledig az első hónapban, szoptatás mellett megfogant. 😊
2019. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ugyan nem elsőre sikerült, de második alkalommal igen. Már pár éve figyeltem a testemet, folyamatosan vezettem egy naplót, észrevételeket, és idővel megtanultam. Így tudtam, hogy mikor célszerű együtt lenni. Akkor meg elcsábítottam a páromat. :) Őt nem avattam be, nem szerettem volna, hogy "gyerekcsináló" szex legyen. Elég volt, hogy én tudok az esélyekről.

Vitamint akkor még nem szedtem, normálisan étkeztem.

2019. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Első gyerek 2,5 éves-első hónapban sikerült, 27 voltam.

Második 36+4 hetes odabent-elsőre sikerült (ráadásul abban a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni), 29 évesen.

Többet nem tervezünk, úgyhogy azt hiszem nagyon rá kell majd gyúrni a védekezésre 😂

2019. szept. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első hónap, 1 aktusból sikerült 28 évesen. IR miatt eleve figyelek az étkezésemre, de ha valaki alapból egészséges nem hinném, hogy annyir számít.
2019. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!