Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A masodik gyerek hanyadik...

A masodik gyerek hanyadik honapban sikerult?

Figyelt kérdés
Mar joval elotte menstrualtatok?
2018. nov. 15. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után 4 hónappal jött meg először. A 2. próbálkozós hónapban összejött a kistesó. 2.5 év lesz köztük.
2018. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Egy éves volt az első gyerek, még reggel és este szoptattam. Egyszer jött meg, aztán nem, de gondoltam, még nem rendszereződött. Egy alkalom volt csak, hogy megszakítással "védekeztünk", eszembe se jutott, hogy terhes lehetek, mivel terhesség előtt évekig ezt alkalmaztuk, és nem jött össze baba, csak mikor akartuk. De a kistesó meglepett minket. :)
2018. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Második, bár utólag rájöttünk, hogy az első hónapban kicsit elnéztük a peteérést, és mindig szexeltünk, épp csak akkor nem. Menzeszem volt már rég, 3,5 év a korkülönbség.
2018. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Második hónapban.

Hajjaj...Már jóval előtte, mivel 8 héttel szülés után már megjött, rögtön rendszeres lett (szoptatás mellett) és 3 éves volt a nagy, amikor elkezdtünk próbálkozni.

2018. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Második hónapban, pedig az elsőre majdnem 6 évet vártunk. 😊 Szoptattam még intenzíven, 5 hónapos volt a nagylányom akkor. 8 hetes kora óta menstruáltam.
2018. nov. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Második, még szoptattam
2018. nov. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2,4 volt fiam amikor próbálkozni kezdtünk, 2,8 amikor sikerult :)
2018. nov. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
3. hónapban jött össze.
2018. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!