Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esetleges terhesség/hüvelygomb...

Esetleges terhesség/hüvelygomba, tapasztalt már ilyet valaki?

Figyelt kérdés
Legjobbkor voltunk együtt a párommal, szóval minden esély meglehetne a terhességre! 3 napja eléggé faj a hasam, közben az elmúlt egy hétben hüvelygomba tüneteit észleltem magamon, amire vettem Canesten unot. Ma nagyon kevés halvány rózsaszín váladék távozott belőlem. Azt hittem megjött. Azóta semmi, ha erőlködöm a wc-n sem távozik egy csepp sem. Este zuhanyzás közben észrevettem, hogy a hüvelygomba nem múlt el, és az amiatt lévő darabos valadeknak van enyhe rozsaszines szine. Tapasztalt már valaki ilyesfajta rózsaszín váladékot fertőzéskor? Reménykedjek még esetleg a terhessegben? Tesztet még nem csináltam, korai lenne. Köszönöm szépen!
2019. szept. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Ha még nincs teszt, akkor nekünk sincs fogalmunk arról, hogy terhes vagy e. A gombapörkölttel meg dokihoz kellene menni inkább, ezek a helyi vacakok semmit se érnek hosszútávon visszajön!
2019. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Inkább durva gomba lehet mint terhesség. Kérj a nőgyógyászhiz időpontot, ír valamit rá.
2019. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régebben gyakran lettem gombás, és volt olyan, hogy halvány folyásom is volt miatta, sőt az alhasi fájdalom is lehet gomba miatt!
2019. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Én egyszer valahol azt olvastam, hogy ezek a Canesten készítmények progeszteron hiányt okozhatnak és ugye a progeszteron hiány tünete lehet a rózsaszínes váladék. Én inkább erre tippelnék. Nekem is volt rózsaszínes folyásom miután valamelyik Canesten terméket használtam. Azóta soha többet nem használom ezeket, inkább orvos által felírt kúpot/gyógyszert.
2019. szept. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sőt, én továbbviszem az utolsót: nekem mindig, de mindig akkor jelenik meg a gomba, amikor felborul a hormonháztartásom, mert a hüvelyi pH is megborul akkor, és azonnal befertőződik. Ha hormonálisan rendben vagyok, mint pl most, akkor soha semmi bajom. Menj nőgyógyászhoz, és nézess hormonokat.

De. Azt sem szeretném elhallgatni, hogy a terhesség miatti hormonváltozás miatt is meg tud borulni a hüvelyi pH és sok kismama küzd gyakori hüvelygombával... szóval orvos, azonnal.

2019. szept. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!