Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lesz gond ha csak kedden...

Nem lesz gond ha csak kedden megyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem es pozitiv lett :-) De par napja reggelente erzem hogy viszket a szemerem ajkam. Lehet hogy valami gomba? Csak kedden lesz az orvosom :-( Nem lesz baja a babomnak ha addig varok?

2014. aug. 21. 12:52
 1/4 F. Fufi válasza:
nem
2014. aug. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én a teszt után vagy három, négy héttel mentem orvoshoz....

semmi nem indokolja, hogy gyorsan az orvoshoz kelljen rohanni. persze nekem is volt ismerősöm, aki ledöbbent, hogy még nem mentem el, mert mi van, ha méhen kívüli, stb. de tudtam, hogy ez a gyerek rendre meg fog születni.


nem kell aggódnod.


ja, nekem a 37. hétben kellett candidára kupot használnom, előtte nálam is voltak gombára utaló tünetek, mégis makkegészségesen született 38. hétre a gyerek.


csak nyugodtan, nem kell kapkodni, vagy izgulni :)

2014. aug. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazabol en is csak kesobb akartam orvoshoz menni inkabb csak a lehetseges gomba miatt kerdeztem
2014. aug. 23. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem keddig nem lesz baj,de menj el mindenképp,az orvos megmondja mit használhatsz terhesen!
2014. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!