Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pimafucin hüvelykúpot tudott...

Pimafucin hüvelykúpot tudott venni mostanában valaki?

Figyelt kérdés
Ezen a héten teszteltem pozitívat, de sajnos hüvelygombám van. A nőgyógyászhoz augusztusra kaptam időpontot, addig is a háziorvosom Pimafucin hüvelykúpot írt fel. Ma 20 patikánál érdeklődtem, mindenhol hiánycikk. Visszamentem az orvoshoz, de nem tudott más alternatívát mondani, aminek ugyanaz lenne a hatóanyaga, csak a Betadine hüvelykúpot tudta ajánlani, de azt már próbáltam régebben hasonló problémára és nem igazán hatott. A gyógyszertárakban azt mondták, maximum akkor tudnék hozzájutni, ha valahol még maradt belőle elfekvőben. Tud ilyenről valaki?

2015. júl. 16. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Valóban megszűnt ez a gyógyszer. Telefonálgass, esetleg nagyobb patikaláncnál érdeklődj, mert ott látják a készletet és át tudják kérni.
2015. júl. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám, sehonnan nem tudom beszerezni, pedig nekem ez az egyetlen gyógyszer, ami hat.
2016. márc. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!