Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudtam, hogy terhes vagyok....

Megtudtam, hogy terhes vagyok. Mire szamitsak a legelső orvosi vizsgálaton? Lesz UH, kaohatok képet, vagy meg nagyon picike a magzat? Kb 4 hetes vagyok!

Figyelt kérdés
2019. szept. 21. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
6-7 hetesen érdemes elmenni először dokihoz (kivéve ha bármi probléma van), mert addigra valószínűleg van szívhang is. Én közel 7 hetesen voltam, hüvelyi UH volt és kaptam képet is bár én magán orvoshoz jártam.
2019. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos fertőzés is van, illetve beta blokkolot szedek, emiatt kell minél előbb mennem. Gyogyszerről leálltam, amint megtudtam, hogy terhes lehetek.


Ha magan dokinal vegzem a terhesgondozast, kötelező SZTK-s dokihoz is jarnom? Vagy eleg a magan? Esetleg ugyanez a doki, csak sztk-s rendelesen? Koszonon!!!

2019. szept. 21. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magánba jársz, nem kötelező az sztk-ba is.

Ha ilyen korán mész meg nem lesz miről képet kapnod, nekem a 8. héten is csak egy pötty volt a képen.

2019. szept. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fogadott volt és rendelt sztk-ban is...közelebb volt mint a rendelője így sztk-ba jártam 'soronkívűl' a másodiknál..elsőnél volt, hogy elmentem a magánrendelőjébe..
2019. szept. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 7 hetesen voltam magánba!Képet ő mindig ad,ha nem is kérem akkor is.Egy fekete pont látszott csak.Az volt a "magzat"ami igazából embrió kb.a 10.hétig.
2019. szept. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!