Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bennem maradt a gumi, lehetek...

Bennem maradt a gumi, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon odafigyeltünk de most sajnos bennem maradt a gumi, de nem ment el. Viszont előtte egy 15 percel elment,lecumiztam, aztán másik gumit tett fel és folytattuk viszont akkor maradt bennem a gumi és ugy csináltuk vagy 10 percig mire észrevettük, mekkora az esélye hogy terhes leszek?!. Most nagyon félek mert mi tényleg oda figyeltünk mindenre csak most valahogy lecsúszott.
2019. szept. 22. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Menjetek el esemény utániért az a legbiztosabb. Lehetsz terhes.
2019. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Mi is így jártunk múltkor.. sose fordult előtte ilyen elő velem.

Akkor vette észre amikor végeztünk, a gumiba benne volt a "cucc". Én is elgondolkodtam az eseményutanin, végül nem mentem el iratni. Nem lettem terhes

2019. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A gumi kijött?
2019. szept. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ki. Már eltelt annyi idő hogy esemény utánit felesleges lenne bevennem :( soha nem fordult még ilyen elő és most nagyon félek.
2019. szept. 22. 08:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem mindegy. A nagy odafigyelésbe az esemény utáni nem tartozik bele ezek szerint. Lehetsz terhes, nyilván,de most már tenni sem tudsz ellene.
2019. szept. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Szerintem nem vagy terhes .

És mivel ennyire izgulsz majd a miatt is késhet majd a mensid.

Szerintem nem kell izgulni.

2019. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi az esélye, hogy terhes lennél. Én nem aggódnék a helyedben.
2019. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!