Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés

Az aktus kb egy hónapja történt a havi vérzés utolsó napjaiban. Rá egy 30 napra kellett volna esedékesnek lennie, de kb egy hete késik. Két napja csináltam egy x-epil terhességi gyorstesztet, ami egyértelműen negatív eredményt mutatott. Most nem rég viszont egy kissé világosbarnás folyást pillantottam meg a wc kagylóban és egy nagyon minimális "vérdarabkát" mellette. Egyébként iszonyatosan stresszelek mostanában, lehet ez is okozhatja a késést, viszont ezt a világos barnás folyást még nem tapasztaltam eddig..

Az aktusról azt kell tudni, hogy tudomásom szerint végig védekeztünk és a srác nem élvezett el. Viszont nem vagyok benne biztos, hogy végig rajta volt a gumi, tehát előváladék bejutása még képben lehet.

Kérlek, a kioktató hangvételt mellőzzétek, mert pontosan tudom mennyire felelőtlen voltam a védekezést illetően.

Mindent összevetve, lehetek így terhes?



2019. márc. 8. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha végig rajta volt az óvszer, akkor nem vagy terhes, ha volt nélküle is, akkor van rá esély. Szerintem meg fog jönni, ezért volt barnás véres folyás.
2019. márc. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teszt egyértelmű negatív eredményt mutatott, és védekeztetek is, és nem is élvezett el... ráadásul nem is a termékeny időszakban (valószínűleg, főleg ilyen hosszú ciklus esetén, a termékeny időszakod sokkal később van), a barnázás azt jelenti, hogy még az előző menstruációdból származó méhnyálkahártya maradványok távoztak. Nyugi, nemsoká meg fog jönni.
2019. márc. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben megjött. Így elmúlt az aggofalmam is. Köszönöm a válaszokat!
2019. márc. 10. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!