Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

A barátommal lefeküdtem és kiszakadt a gumi. De előtte 5 órával elélvezett. Lehetek terhes?

jún. 11. 16:08  Privát üzenet  

A válaszok
Hogy érted, hogy előtte 5 órával elélvezett? Az aktus után 5 órával szakadt el a gumi?

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/8Időpont jún. 11. 16:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Màrmint úgyértettem, hogy míg én nem voltam itthon, addig õ maga elment, aztàn 5òràra rà lefeküdtünk, elszakadt a gumi, nem ment el belém, arra lennék kivàncsi van e v milyen jelentõsége annak,h õ màr elélvezett

# 2/8Időpont jún. 11. 16:13 Privát üzenet
Ha nem élvezett el, akkor is lehetsz terhes, bár kicsi rá az esély, de tudod, van ez az előváladék-dolog. Ha meg előtte még el is ment, az azt jelenti, hogy voltak spermiumok a csőben, szóval úgy nagyobb az esely.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont jún. 11. 16:13 Privát üzenet
Igen, lehetsz terhes MERT SZEXELSZ. Minden védekezési formánál ott van egy kis esély, hogy nem úgy működik ahogy kéne.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont jún. 11. 16:47 Privát üzenet
Fura ez a sok sztori itt elszakadt gumiról, mert egy teherautó se tudja elszakítani.

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont jún. 11. 16:53 Privát üzenet
Es megint jott egy kislany akinke iskolaban lenne a helye es nem szexelnie kene...ez nar kesz rohej

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont jún. 11. 16:57 Privát üzenet

Csak a gyakoris kérdezőknél szakad el a gumi nem gyanús? :D

Szerintem ilyenkor félnek bevallani, hogy még hírből sem ismerik a kotont, és orosz rulettet játszottak, mert akkor itt ízekre szedné őket a nép :D

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont jún. 11. 18:09 Privát üzenet
En se ertem, akinek kiszakad a gumi, milyen markat hasznal? Nekem meg sohse szakadt ki, pedig hasznaltam egy jo ideig :)))

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont jún. 12. 15:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi idő után mutat pontos eredményt a teszt?
A baratommal elkezdtuk csinalni gumi nelkul, el se ment. Lehetek terhes?
Kiszakadt a gumi, lehet terhes?
Lehetek így terhes?
Lehetek terhes?
Lehetek e terhes ha gumi a kozepe felé lyukadt ki?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!