Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt kérdés, clearblue Időn...

Teszt kérdés, clearblue Időn belül nagyon halvány második csík, mensi elmúlását követő 5. nap Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párom noszogatására csináltam egy clearblue pluszos tesztet, mert a mensim fura volt.

Úgy voltam vele, tuti full negatív lesz, de ha már hozta, meg piszkál, akkor megcsinálom. A tájékoztatóban azt írta 10 percig lehet max leolvasni az eredményt. Telefon szerint 6 perc alatt jött ki a nagyon halvány második. Létezik, hogy baba lenne annak ellenére, hogy a mensi nem maradt el? Vagy ennyire sz@r lett a CB teszt?


Járt valaki úgy, hogy halvány második mellett nem volt baba? Olyan érzésem van, hogy nem "mond" igazat a teszt, képtelenségnek tartok így egy babát..


( lassan 1 éve próbálkozunk )



2019. szept. 22. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csinálnék mégegy tesztet. Nem lehetetlen ,hogy mensizel ,mégis terhes vagy. Barátnőm is mensizett,nem.gondolta hogy teherbe esett,aztán 8hetesen tudta meg hogy babát vár,mert előjöttek a tünetek :)

Szoritok! 🍀

2019. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit értesz az alatt, hogy fura volt a menstruációd? Nem velem történt, de hallottam már olyat, hogy valaki babát várt, de volt nagyon gyenge és jóval rövidebb vérzése a megszokotthoz képest. Azóta már 3 éves a kisfia. :)

Sok sikert!

2019. szept. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt értem fura alatt, hogy én ájulok, hányok, 1 levél 400mgos advil az első 2 nap. Darabos, sötét, sűrű szokott lenni.

7-8 nap amúgy a mensim.


Most 4 nap volt, utána csak pecsételgettem, és az a 4 nap sem olyan volt, azaz, nem volt annyira sok, sokkal hígabb volt és élénkebb szín. Azért kétlem a babát, mert darabos volt ugyan úgy, csak nem olyan sok. Ha a nyálkahártya leválik viszi a babát is, én úgy tudom :/

2019. szept. 22. 13:21
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és nem fájt a hasam egyáltalán!
2019. szept. 22. 13:22
 5/9 A kérdező kommentje:

A másik amiért kizárnám: 11. szerdán voltam dokinál,

Nyálkahártya 11mm volt és látott egy érett 23mmes tüszőt. De szombaton (vizsgálat utána 3. nap)már meg is jött a szokásos 30. napra. Úgyh lehet pé sem volt előző hónapban..

2019. szept. 22. 13:27
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha egy éve próbálkoztok, úgyis mennél gondolom dokihoz lassan, mondd el neki a menstruációdat kísérő tüneteket is, mert ez nagyon nem normális amit leírtál.

Én is csinálnék egy másik tesztet amúgy reggeli elsőből holnap.

2019. szept. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Reggeliből csináltam a mait is.


Voltam ezzel dokinál, azt mondta ezen csak a fogamzásgátló segít, vagy szülés után változhat. 3 havonta járok.


Azt mondta márciusban kezdjük a vizsgálatokat, beszéltünk róla


Próbáltam a tesztet fotózni, de balfék vagyok, nem tudok éles képet csinálni .

2019. szept. 22. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sok teszt halványan jelzi az ovulációt is. Én is így jártam nemrég.
2019. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az is benne van a pakliban, 8as.

Majd kiderül

2019. szept. 22. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!