Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van még esély...

Szerintetek van még esély arra, hogy összejött?

Figyelt kérdés

Nem bírtam ki sajnos, és ma reggel csináltam egy X-epil tesztet, és negatív lett.

Szeptember 2-án jött meg az előző menstruációm.

Köszönöm a válaszokat


25N


2019. szept. 23. 10:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit vársz, de most komolyan?
2019. szept. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!


Október 1-jén nem várom, valahogy kihúzom addig, és csak aznap fogok tesztelni :D


Köszönöm!

2019. szept. 23. 11:40
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

"Ne feltétlen mondanám hülyének azt, aki nagyon szeretne kisbabát, és csinál egy tesztet -még ha idő előtt is-."


Aha. Értem.

A terhesség első jele a kimaradt menstruáció.

Nincs érezhető tüszőrepedés, nem érzed a beágyazódást, nincs beágyazódási vérzés. Ha megjön, akkor nem vagy terhes, ha nem jön meg időben, akkor LEHET, hogy terhes vagy.

Ha normál ciklusaid vannak, és középidőben ovulálsz, kb 5 napja voltál termékeny.

kb. 10 nap kell a beágyazódáshoz, és kb 14 nap után lesz kimutatható a HCG a szervezetedben. Ezért van az, hogy ha nem jön meg időben, akkor tesztelsz, mert akkor lesz kimutatható.

Attól, hogy te rohadtul akarsz gyereket, igenis hülyeség aktus másnapján fejfájást terhességi tünetnek venni, meg 20. napon tesztelni egy 28 napos ciklusnál.


komolyan elgondolkozom ilyeneknél mindig, mert hogy minden napra jut vagy 5, hogy ti hogy az istennyilában lesztek Anyák? Mi lesz, ha a gyerek nem fordul át időben, csak 4 nappal később? Forgatjátok? Ha nem emeli fel a fejét a nagykönyv szerint, felpolcoljátok neki?


Komolyan mondom, aki gyereket akar, tanuljon már egy kis önuralmat, de legfőképpen biológiát!!!

2019. szept. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
85%
13: az ilyenekből lesz a "mi lesz később, ha már két hónapos korában sem csinálja, amit kell" típusú kérdezők.
2019. szept. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdést se nagyon értem... Kb.leszálltál a bréről és már tesztelsz is, mert te nagyon akarsz gyereket. Oké.

De nem attól lesz gyereked, hogy ész nélkül tesztelsz, meg idegbetegeskedsz a következő menstruációig!

Ez egy ilyen játék! Megtanítja türelmesnek lenni az embert! Tudod, majd a gyerekeiddel is türelmesnek kell lenned, nem lesz minden úgy, ahogy te azt elképzelted!

2019. szept. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!