Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet, hogy beágyazódás?

Ez lehet, hogy beágyazódás?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban 9.-én jött meg a menstruációm, 16.-án múlt el. Pár nappal később, 20.-án vettem észre, hogy ovulálok. Néha látszott, néha nem, nem tudom, minek a függvénye volt, de most újra látható volt. A furcsa az, hogy pár napig végig átlátszó nedv volt a bugyimon. 22.-én picit véreztem, először azt hittem, hogy a fenekem vérzik, mert mostanában nagyon fel vagyok fújódva, ráadásul kicsit székrekedésem is volt (bizonyos ételek miatt, inkább nem is eszem olyat). Akkor észre vettem, hogy nem a fenekem vérzett, picit meg jött. Aznap este nagyon nyilalló, lüktető fájdalmat éreztem a petefészkemben. Tegnap ez elmúlt, csak barnáztam, viszont tompa fájdalmaim vannak a méhemben, ritkán pici szúrások is. Mára már semmi jele a vérzésnek.

Őszintén szólva már 6 éve próbálkozunk, azt mondták az orvosok, hogy nagyon nehezen tudok teherbe esni, mert hátra hajló a méhem. Már pár éve úgy vagyunk vele, ha jön, jön, ha nem nem. Nagyon meglepett ez a dolog, mert ilyet még soha nem tapasztaltam. Csodálkoztam is, hogy miért jött meg újra, hiszen most múlt el, de ez nem menstruáció volt. Nekem általánosságban sűrűbben szokott megjönni, nem 28 naposak a ciklusaim.

Nagyon nem akarom elbízni magam, mert örülök, hogy túl tudtam jutni az örökös várakozáson, szóval próbálom úgy felfogni, hogy meglátjuk, de nem tudom legyűrni az izgatottságot és kíváncsiságot teljesen.

Válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 24. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
A beagyazodásnak nincs tünete. A panaszaiddal inkább orvost keress fel, mert tuti nem beagyazódás.
2019. szept. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp fel fogom keresni az orvost, köszönöm szépen!
2019. szept. 24. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:

De igen is van tünete!!

Nekem is hátrahajló a méhem, bár nekem nem mondták, hogy nehéz lesz a teherbeesés.


Peteérés után 6 nappal éreztem menstruációs görcsöket, pedig ilyen hamar nekem nem lehet soha.

Majd utána a 11-12-13 dpo-n volt menstruációs görcsöm, amikor pedig meg kellett volna jönnie mintha elvágták volna, és helyette kisebb-nagyobb élesebb szúrások görcsök vannak.

Szóval igenis van aki megérzi a beágyazódást!! Főleg akinek érzékenyen reagál a teste az ilyen változásokra.

2019. szept. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!

Még aznap kicsit barnáztam, majd abba maradt, másnap újra, volt egy kis maszat a bugyimon, tegnap pedig épp hogy egy kis szín volt a betéten. Olyan érzés, mintha menstruálnék, de sokkal enyhébb. Nem tudom, hogy ez ennek a függvénye-e, de napok óta teljesen mindegy, hogy mit eszem, fel vagyok puffadva, néha már úgy érzem magam, mint egy lufi. Várok még, hogy biztos legyen ez az egész, majd kiderül. :)

2019. szept. 26. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!