Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erősebb vérzés lehet a beágyaz...

Erősebb vérzés lehet a beágyazódás is?

Figyelt kérdés

Nem rendszeres a havim, de ha érzem a szúrást +nyák akkor mindig megjön rá 2 hétre.

Most is így volt, nappal szurkálás+ a többi, együtt is voltunk. Ennek 10 napja, de a ma reggeli együttlétünk után 1-2 órával a tisztaságin kicsit erősebb barnás vér volt mint egy sima pecsételés de nem rendes vérzés, azóta semmi. Lehet csak beképzelem és az együttlét miatt volt? Mert egy beágyazódásnak erős lenne ahogy olvastam.

4 éve akarunk, 1.5 éve elengedtük és örökbefogadásnál várakozunk. De így még nem voltam.

Köszönöm a válaszokat :)


2019. szept. 21. 12:41
1 2
 1/17 khniki ***** válasza:
Én egy hétig barnáztam, igen erőteljesen kezdődött. Igaz, progeszteron hiányom volt, így a 4. héttől hormonpótlás is kellett.
2019. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
A válaszból számomra nem derül ki, hogy csak hormon probléma miatt volt vagy baba lett? :)
2019. szept. 21. 12:53
 3/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem. A beágyazódás semmilyen tünettel nem jár, kivéve itt gyakorin ugyebár.

Lehet, hogy elpattant egy ér, vagy hormongond es még ezer más ok, de beágyazodás tuti nem.

2019. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Gyakori egyetlen posztot sem olvastam még a témában, de neten annál többen, ott azt írják, hogy valóban lehet tünete. De én is inkább abban hiszek hogy belelátom :)
2019. szept. 21. 13:01
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Nincs olyan hogy beágyazódási vérzés! Sőt a beágyazódásnak semmilyen nyoma nincs amit lehetne érezni vagy látni. Egy kis sejtcsomócska beágyazódása nem jár vérrel!

Ezt közti vérzésnek hívják ami neked van, ami összezavarodott ciklus miatt van.

2019. szept. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem rendszeres a ciklusod, semmin nem kell meglepődni.
2019. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Mint eü-s dolgozó mondom, hogy beágyazódási vérzés NEM LÉTEZIK! Ahogy spontán peteérés sem! Aki meg barnázott, az nem beágyazódás volt, hanem progeszteron hiány, ahogy írtad is. Egy szűz lánynak is lehet barna közti vérzése progeszteronhiány miatt, nem kell ahhoz terhesség. Nem tudom ki kezdte el terjeszteni ezt a sok baromságot de ezek a dolgok egyszerűen nem léteznek. A spontán peteérésre mondják azt, hogy menstruáció alatt vagy közvetlen előtte/utána lett terhes valaki. Ilyenkor csak annyi történt, hogy a pete nem a középidőben lökődött ki, hanem előbb/később. Egy cikluson belül nem érik meg 2 pete több hetes különbséggel. Az együttlét utáni vérzés/barnázás pedig lehet rengeteg dologtól. Kicsit hevesebbek voltatok, fertőzésed vagy gombád van, és hüvely eredetű a vérzésed, stb. Vagy csak közeleg a menstruációd, és azt előzheti meg barnázás.
2019. szept. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Köszi utolsó 😊
2019. szept. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%
7-es, ezeknek én már hiába tépem a számat (jelen helyzetben az ujjaimat) ezekről a dolgokról, valahogy nem akar eljutni a tudatukig. Lólátásban mennek a beágyazódási vérzés, a hőgörbéből jóslás, a szopás utáni teherbeesés és a barnázok=terhes vagyok irányába. :/
2019. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
7-es vagyok. Ne is mondd, komolyan annyi baromságot olvasni ezen az oldalon, hogy néha a fejemet verném a falba. Amikor jóindulattal leírom neki, hogy 5 nappal ovuláció után még nem lehet pozitív a tesztje, és elküld az anyámba, mondván, hogy minden szervezet más és nem a nagykönyv szerint működünk...Nyilván nem a nagykönyv szerint működünk, de akkor is vannak dolgok, amik igenis tények és megvan a működésük, hogy a szervezetünk tökéletesen funkcionáljon, csak itt ezt nem fogják fel. Amikor valaki egy digitális tesztet rakott fel ide, mert nem tudta eldönteni, hogy pozitív vagy negatív, na ott mondtam, hogy némely ember menthetetlenül ostoba. Meg olyan is volt, aki felnyúlkált magának minden nap és tapogatta a méhszáját, mert nem hitt a negatív tesztnek és meg volt győződve róla, hogy terhes. Az ilyeneknek hiába téped a szádat, teljesen reménytelenek.(Ne vedd magadra kérdező, és bocs az off miatt).
2019. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!