Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódáskor...

Akinek volt beágyazódáskor vérzése, annak milyen mennyiségben volt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 8. 06:16
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Az csak itt a gyakorin van. Ha ilyrt tapasztal valaki, hormonproblémára is utalhat.
2019. szept. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ah, értem. Akkor ez csak olyan legenda, mint a rendes mensi mellettimterhesség és társai?
2019. szept. 8. 07:09
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Jah, meg a 9dpos hányás, mellfeszülés.
2019. szept. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Nem igaz, hogy ilyen nem létezik! 2x lettem terhes lombik programból (7 próbálkozásból). Csak a sikeres lombikoknál volt vérzésem a beágyazódás idejében -amit lombiknál nem nehéz 1-2 nap pontossággal belőni. Két napig tartott: első napon bordós-barnás pecsételő vérzésem volt, következő napon már csak egy kis barnázás. És vérvétellel igazoltan nem volt progeszteron hiányom, sőt: 200 felett volt, mivel az összes létező formában kaptam (hüvelyben, szájon át, injekcióban).

Szóval szerintem elég nagy önteltség azt gondolni, hogy ami neki nincs, az nem létezik...

2019. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem egy lombikos terhességet meg ilyen szempontból nem kellene alapnak tekinteni.
2019. szept. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem is volt mind a 4-gyel, pontosan akkor, amikor meg kellett volna jönnie. 2 csepp rózsaszín semmiség, sötét bugyiban fel sem tűnt volna. 😊 Soha később nem volt vérzés vagy bármi probléma, egy hányingerem sem volt a terhességeim alatt.
2019. szept. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
És aznap még negatív volt a teszt? Merthogy a hcg a beágyazódástól kezdődik termelődni.
2019. szept. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Nekem halvány pozitív volt akkor már a teszt, mindkétszer. A beágyazódás egy folyamat, nem egy pillanat.
2019. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
Beágyazódásos vérzés nem létezik, ezt jó lenne ugyan úgy elfelejteni, mint a spontán peteérést. Lehet, hogy feminás meg nőklapjacafés cikkekben olvastatok már erről a dologról, de arra ne alapozzunk. Megtörténik a megtermékenyítés, tök mindegy mikor, középidőben, közvetlen menzesz előtt vagy után. A lényeg, hogy találkozik a petesejt a hímivarsejttel. Pár nap múlva megérkezik a méhbe, elkezdi magát "berágni" a méhfalba. Nyilván ez a méh minimális mikrosérülésével jár, a petesejt kb 0,1-0,2 mm. Lehet azt hiszitek, hogy azonnal csöpög lefelé a sérülésből keletkezett vér, de nem. Pár apró még a tűszúrástól is kisebb heg keletkezéséből nem jelentkezik olyan mértékű vér, hogy az szemmel látható legyen. Nagyon-nagyon lassan távozik a méhből, keveredik a hüvelyváladékkal, nagyon ritkán a wc papíron törléskor esetleg kicsit sötétebb-sárgásabb-barnásabb hüvelyváladék jelentkezHET. De 99%-ban nem jelentkezik. Akinek menstruáció környékén minimális vérzés jelentkezett, az hormonális dolog, nem beágyazódás.
2019. szept. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!


Sajnos azóta is kis mennyiségben folyamatosan megy a dolog, úgyhogy bizzosan nem beágyazódás volt.

2019. szept. 11. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!