Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit vartatok a probalkozas...

Mennyit vartatok a probalkozassal missed ab utan?

Figyelt kérdés
Tegnap volt missed ab mutetem,8 hetes volt a terhessegem,sajnos elhalt..az 5mm es babom nem fejlodott,szivhang nem volt..😪😭Nagyon rossz elmeny volt,a mutoasztalon is sirtam,az altato elott nyugtato injekciot is kaptam,hogy megnyugodjak..annyira kikeszultem..szerencsere nem palcikas megoldas volt,nem is gorcsoltem,ez a resze "konnyebb" volt igy. A doki azt mondta,elso mensi utan lehet probalkozni. Ennek orulok de nem korai? Kerdeztem a hormon panelrol,azt mondta 2.eset utan szoktak vizsgalni. En szeretnem megelozni,ne legyen gond...szerintetek?

2019. szept. 24. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Először is nagyon sajnálom kérdező! :( Tudom min mész most keresztül, nekem 11 hetesen ment el a babám. Én azt mondom, hogy akkor próbálkozzatok újra, ha te készen állsz rá lelkileg. Ha 1 hónap akkor 1, ha meg 6 hónap akkor 6. Nekem az orvos 3 hónapot mondott, de én nem voltam még úgy lelkiekben, úgyhogy 6 hónap után kezdtünk el újra próbálkozni. Ha téged nem nyugtat meg a dokid válasza, ami a kivizsgálást illeti, akkor nyugodtan elmehetsz a háziorvosodhoz kérni beutalókat kivizsgálásokra, én pl elmentem pajzsmirigy vizsgálatra magánorvoshoz, de ha nem akarsz magánba menni, akkor csak beutalót kell kérned.
2019. szept. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a 9.hèten állt meg a babám szíve és háromszor feküdtem miatta műtőasztalon. Engem konkrétan kikötöztek annyira remegtem és sírtam, ezért próbáltak minél előbb elaltatni.

Nekem 3 mensit mondott az orvos.

Ez a második próbálkozós hónapunk.

Engem elküldött az orvos immunológiára és endokrinológushoz is.

Kiderült van egy kis pajzsmirigy alulműködésem,amire kaptam gyógyszert is.

Kitartást Neked! Tudom min mész keresztül.

Eleinte nagyon lassan ment nekem az idő,de végre letelt.

2019. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En szivem szerint mar probalkoznek az elso mensi utan,ahogy a doki mondta,de szeretnem ha semmi gond nem lenne majd,korainak tartom...nem az van,hogy nem bizom meg az orvosomban,de 90%ban azt olvasom es hallom,h 3 honap. Parom egyik rokona eu-ben dolgozik,le tudjak venni a vert hormonra,mindenre. Lehet ezt fogom tenni,a sajat magam megnyugtatasaert. Varom a tovabbi tapasztalatokat,velemenyeket❤
2019. szept. 24. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem júniusban volt missed ab-om.Azt mondta az orvosom,hogy várjuk meg az első rendes mensit,aztán nyugodtan próbálkozhatunk. Én sem szeretnék még egyszer így járni,de nekem is azt mondták nem kell vizsgálat még. Azóta még sajnos nem sikerült,pedig azzal vigasztalt a doki,hogy hamarabb sikerülni fog. Hát nem tudom... sok sikert kívánok kérdező!
2019. szept. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolso. Kivanom hogy minel hamarabb sikeruljon❤
2019. szept. 27. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!