Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték átjárhatósági...

Petevezeték átjárhatósági (HSG) vizsgálat után ti vártatok az adott ciklusban a próbálkozással?

Figyelt kérdés

2 hete volt röntgenes-kontrasztanyagos vizsgálatom. Ma meg peteérésem.És tegnap este a férjemmel elég hevesek voltunk.Van esély a babára. Szerintetek baja lesz? Úgy félek hogy nem kellett volna még, hogy ha most összejött beteg lesz a vizsgálat miatt.

Válaszokat előre is köszi.



#teherbeesés #átjárhatósági vizsgálat után
2013. febr. 1. 11:04
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Na nem egészen két hetemert a 9ik napomonvolt a vizsgálat, ma vagyok a 20 ik napomon elvileg, már kellett volna lennie p.é.m nek ezért nem is aggasztott este a dolog..De reggelre szúrkálni kezdett a hasam, és csináltam egy ovutesztet ami full pozitív lett..Tuti az éjszakai hancúr hatására ujjabb p.é..már volt ilyen egyszer......vagy hibás volt a teszt..no majd délután is megnézem .De addig is légyszives irjatok,tudom hülye vagyok és nem is biztos hogy összejön. CSak hát....
2013. febr. 1. 11:30
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi! Nem lesz semmi baja a babának! Nekem alapból azt mondták, hogy várjunk 3 napot és utána kapcsoljunk rá, mert sok nőnek ez a vizsgálat után sikerült.
2013. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

hú, köszi..Közbe a neten böngésztem, és azt irták hogy a sugáradag pár nap alatt kiürül, mert nagyon kicsi...Hálisten..asszem megnyugodtam..Mostmár elmondom a páromnak hogy pozitív lett az ovuteszt, mert reggel ő is elgondolkodott hogy nem e lesz gond, hogy hülyeséget csináltunk....Én meg mondtam h tuti nem mert ha volt peteérésem azon már tul vagyunk...Aztán elment dolgozni és jött a teszt...Na mostmár akkor inkább reménykedem hogy ez a kis kalandunk sikeres volt, mert űgyebár mikor az ember nem számít rá, vagy nem akarja akkor jön a babó..:) 1,5 év után már inkább meglepődnék hogy ha sikerült..

szupi:)

2013. febr. 1. 12:36
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok neked!
2013. febr. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. febr. 5. 10:21
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi lett a HSG eredménye? Megkérdezhetem hogy hány naposak a ciklusaid? Mert ha HSG után 2 héttel lett peteérésed, akkor a menstruáció alatt kellett hogy csinálják a vizsgálatot, ha 28 napos. Nekem a 9.napon csinálták. Szexre gondolni sem tudtam napokig, úgy véreztem és nem tudtam leülni sem. De én nem vagyok átjárható. Valószínű azért véreztem ennyire mert a kontrasztanyag átszakíthatott valami elzáródást, mert a HSG utáni 3.ciklusban teherbe estem spontán 5 év meddőség után. Úgyhogy hajrá, nektek is sikerülhet!!!!
2013. febr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szia!

A ciklusaim változóak mostanában, álltalába 32-34 naposak voltak, de az előző ciklusok rövidebbek lettek(28) a clostilbegyttől mert időben volt peteérésem.

A HSG-t a 9edik napomon csinálták, a késői peteérésem meg a 20ikon volt amikor az akció történt, de rá 14napra (ma) meg is jött.Ugyhogy nem jött össze.

A HSG nekem is fájt és én sem tudtam mégcsak szexre sem gondolni, A fent említett eset volt az első a vizsgálat után.De a vizsgálat szerint átjárható vagyok. Eléggé fájt utánna kb 5 napig a hasam, és kb 3 napig vérezgettem.

Mivel ebben a hónapban nem szedtem clostilt igy ujbol visszaált a 34 napra.

Nem tudom mi lehet az oka hogy nem jön össze már nagyon tanácstalan vagyok. És elkeseredett.

2013. febr. 14. 12:51
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja amugy gratulálok.Bárcsak nekünk is sikerülne. Én ki se bírnám ennyi ideig. Minden tiszteletem a tiéd, és a hozzád hasonlóan sok évig próbálkozóké.
2013. febr. 14. 12:54
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Köszönöm! Hidd el hogy teherbe eshetsz. Én sokszor már kételkedtem magamban, és hiába jók a hormonjaim, kételkedtem hogy van-e peteérésem. A teherbeesésem előtt éppen csináltak egy UH-ot, mert laparoszkópiás műtétre készültem, és mutatta a doki hogy a monitoron hogy éppen peteérésem van. na ezt el is hittem mert láttam, szerintem ez is segített. Bízzál a HSG-ben is, hiába voltál átjárható, most még simább az út, kitisztult a kontrasztanyagtól, azt hiszem ezért is esnek sokan teherbe a vizsgálat után pár hónapon belül.
2013. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem lesz semmi baja a babának ha netán most teherbe estél. :-)
2013. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!