Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue plusz, szerintetek...

Clearblue plusz, szerintetek pozitív vagy száradási?

Figyelt kérdés

Ilyen lett a mai tesztem.(Igen, szétszedtem, mert becsillogott, ahogy fotóztam)


[link]



2019. szept. 24. 18:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2019. szept. 24. 18:55
 2/14 A kérdező kommentje:
2019. szept. 24. 18:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív
2019. szept. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A csík ott van ez nem kérdés (a bal szélén, majdnem a legszélén)

A kérdés, hogy volt e már valakinek ilyen tesztje és baba lett e belőle


De köszönöm a válaszod :)

2019. szept. 24. 18:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem erősödött semmit a teszted az előzőekhez képest. Nem vagy terhes, a kék színű tesztek hajlamosak ilyenre, vagy kémia terhesség volt és meg fog jönni.
2019. szept. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az ötös válaszolóhoz. Ha rakeresel hogy clearblue progression, egy csomó helyen találhatsz egészséges terhességből származó tesztsorozatot. Két nap alatt tökéletesen fotozhato, erős csíkot kéne látni. Ha volt is valami, nem fejlődik.


Bár az alapsztori is furcsa, darabos menstruáció után ritkán marad meg terhesség... Mondjuk szinte soha. Sajnálom a történetet, de engedd el egyelőre.

2019. szept. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is elkellene engedned már. 😕 menj orvoshoz, vérvételre, és akkor azzal biztosra mész.
2019. szept. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én még mindig arra tippelek, hogy az LH-ra reagál. Pár napig nekem is halvány pozitivak voltak, majd elmúlt. (Azert trszteltem akkor, mert kozvetlen menzesz után volt vedekezes nelkuli egyuttlet).
2019. szept. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a csik mindig ott van. Sajnalom de negativ
2019. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az lesz, mostmár elengedem.. de tudjátok milyen csíkot látni 1 év után..

Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 25. 04:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!