Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aktus után 18 . Napon ki...

Aktus után 18 . Napon ki mutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
2019. szept. 26. 00:27
 1/6 anonim válasza:

Ez elég sok mindentől függ, ezért sajnos nem hiszem, hogy tuti biztos választ tudunk adni.

Először is függ a ciklusod hosszatól. Tudod esetleg, mikor volt ovulaciód? Van akinek a mensi elotti par napban mar kimutatja a teszt, de van akinek csak az elmaradt verzes utan napokban kezdi csak mutatni a pozitivat a ttszt. Egyen fuggo, nem mindenki ugyanolyan mennyisegben es utemben termeli a hcg-t a szervezete.

Ha leirod a ciklusod hosszat, akkor kb talan meg lehet mondani, de szerintem mensi elott nem erdemes tesztelni. Tudom, borzaszto, en sem szeretek varni, nagyon turelmetlen vagyok:)

2019. szept. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz napján(vagy utana) tesztelje, előtte nem mutat jó eredményt. Tapasztalatból írom. Anno szombatra vártam a menzimet. Türelmetlen voltam, csináltam szerdán tesztet negatív lett. Csináltam a napján, szombaton, és pozitívat mutatott szerencsére. Nagyon örültem. A 2.csík nagyon halvány volt, utána 1 héttel is csináltam, akkor már erősebben látszódott.
2019. szept. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha ovu időben voltatok együtt... ovutől kell 12 napot számolni, akkor lehet leghamarabb. A spermiumok kb 2-5 napig maradnak életben, a petesejtet viszont csak 12-24 órán belül lehet megtermékenyíteni, ha akkor épp taliztak, lehetséges a terhesség. De akkor sem aktustól kell számolni, hanem mindenképp ovutól!
2019. szept. 26. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Es meg ez a 12 nap sem biztos (marmint hogy kimutatja e egyaltalan). Probalj varni mensziig:) elso voltam.
2019. szept. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 17. napom kimutatta
2019. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kimutatta 😇
2022. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!