Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt bármi jele a terhességedn...

Volt bármi jele a terhességednek a hiányzó menstruációd előtt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 27. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon erős mellfájdalom, minden mozdulat, öltözködés, ölelés fájt. Soha nem fájt menzesz előtt normál esetben. És a nemvárt napján már émelyegtem a szagoktól.
2019. szept. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmi.
2019. szept. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Srmmi. De utána sem, egyik gyerekkel sem.
2019. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Nekem menstruáció előtt mindig az egész mellem fájt, viszont mikor sikeres volt a hónap, akkor csak a mellbimbóim. Emellett állandóan éhes voltam, nagyon rosszul viseltem az éjszakás műszakot, és nagyon fájdalmas görcseim voltak. Menzesz előtt kb. egy héttel mindig elkezdtem görcsölni, de akkor valami borzasztó rossz volt. :)
2019. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de utána sem
2019. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
6 nappal előtte este az auchanban szédelegtem, másnap ebédnél erősen megszédültem, munkából hazafele délután furán fájt a hasam, nem az egész csípőtől csípőig, hanem inkább középen köldök alatt egy kb tenyérnyi részen görcsölgetett ezért teszteltem... nagyon halvány lett... másnaptól kb 12.hétig émwlyegtem egész nap... szerencsére hányás elkerült. Melleim talán 6. héten fájtak kicsit, de ez nálam inkább kimaradt.
2019. szept. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem csak normál pms tüneteim voltak, mint minden menstruáció előtt, szóval igazából nem volt tünetem. Ezért nem is gondoltam terhességre.
2019. szept. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
5 nappal a menstruacio elott nagyon fajt a mellem, ezert teszteltem is ami halvany pozotiv lett
2019. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pár nappal a kimaradt menstruáció előtt szuszogóssá váltam, sóhajtoztam sokat. Fel is tűnt, azt hittem beteg leszek. Azóta tudom hogy a beagyazódástól kezdve vizet tart vissza a szervezet amitől megduzzadhat a nyálkahártya ettől lettem szuszogós. Illetve nekem a premens tüneteim is elmaradtak. Ezek közül egyik alapján sem gondoltam terhesnek magam. Mindkettőt cska utólag azonosítottam be.
2019. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!