Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Szülés után mikorra lett rendszeres a menstruációd?

Szülés után 9héttel megjött. Tartott 6napot. A szülés előtt 33napra jött meg. Most már 45napja de mensi sehol. Desirett fogamzásgátlót szedek, de nem volt hasmenés,hányás, antibiotikum,semmi. Volt nektek így, mikorra állt be a mensi,hogy mindig időben megjött? Azért csináltam tesztet, az negatív lett kb a 36.napon.

ápr. 18. 13:42  Privát üzenet  

A válaszok
8, 13 és 18 hetes korában jött eddig meg (épp benne vagyok az utolsóban). Nekem pontosabb most, mint a teherbe eséd előtt.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont ápr. 18. 13:54 Privát üzenet
Az első 2-3 menstruációm csak pecsételés volt, de a ciklushossz rögtön beállt. 8 héttel a szülés után jött először és azóta mindig 30-31 napos. Hormont nem szedek, nem szedtem. Igény szerint szoptattam (már 3 éves, úgyhogy rég nem, de már szoptatás alatt beállt).

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont ápr. 18. 14:55 Privát üzenet
Nekem 15 hónap után jött meg és rendszeres lett azután.

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont ápr. 18. 17:58 Privát üzenet
4. hónapban megjött, és rögtön beállt 28 naposra.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont ápr. 18. 23:05 Privát üzenet
23 honap utan jott meg, rogton rendszeres lett.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont ápr. 25. 17:25 Privát üzenet
Dittte nevű felhasználó válasza:

2. Hónapban, viszonylag rendszeres, de elhúzódó lett. 10-14 napig is véreztem. 2 év múlva menzem dokihoz, mert eléggé kényelmetlen volt kb kéthetente mensizek. A vizsgálat utáni hónaptól beállt. Azóta is okes.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont ápr. 25. 20:30 Privát üzenet
Gabica27 nevű felhasználó válasza:

Igény szerint szoptattam 24 hónapig. 8 hónapos volt a lányom,mikor megjött,és azonnal rendszeres lett. Eleinte 6 napos volt,de sajnos visszaállt azóta a terhesség előtti 8 naposra :(

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont ápr. 25. 21:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Február 5. ére vártam a menszeszem Febr.10. én teszteltem ami negatív volt! És azóta még mindig semmi Tesztelni sem teszteltem Rendszeres a sexuális életem Nem is védekezünk a...
Szoptatas mellett az elso menzesz utan azonnal rendszeres lett a ciklusotok? Ha nem, mikor lett az?
Lehetseges cicizes mellet teherbe esni, ha van rendszeres menszeszem?
Szülés után az első menstruációd hány hónap múlva jött meg? Rendszeres lett rögtön, vagy voltak ingadozások?
Missed ab utáni első menstruációd mennyire volt erős? Rendszeres volt?
Szülés után mennyivel állt be rendszeresre a menstruációd? Nekem december óta jön meg, de mindig máskor. (28,33,35,27 nap) Mostaninak tegnap kellett volna, de semmi. Mikor áll...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!