Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye a teherbeesés...

Mennyi az esélye a teherbeesésnek menstruáció utáni első napon?

Figyelt kérdés

A helyzet az hogy mascullan óvszert használunk a férjemmel. Valószínűleg kicsit száraz volt a hüvelyem és emiatt elszakadt az óvszer amit aktus után vettünk észre. Nekem pénteken múlt el. Tudom hogy van rá esély de hiszem és bízom abban hogy elenyésző.

Hívtam az orvost azt mondta holnap reggel menjek és ír fel tablettát mert az esélye ott van, viszont azt elfelejtettem mondani hogy májusban már kellett alkalmaznom szintén baleset miatt a 72 órás tablettát.

Most fogalmam sincs mi tévő legyek, mert azt olvastam fél évente csak egy alkalommal írnak fel ilyet a nagy dózisú hormon miatt.

Abszolút nem állok készen egy újabb gyerekre.


2019. szept. 29. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
72 órásat nem szerencsés bevenni többször, főleg, hogy még 6 hónap sem telt el az előző óta. Hány naposak a ciklusaid? Rövidebb ciklusnál, mint pl az enyém, 9-10. napon van peteérés. Ha a ciklus 7. napján van az együttlét, akkor nagy az esély a teherbeesésre a 9-10. napon, mert a spermiumok több napig életképesek. Ha hosszú vagy normál a ciklusod, akkor szerintem nem kell aggódnod. De ha rövidek, akkor mindenképp konzultálj az orvosoddal, hogy vehetsz e be újra tablettát az előző óta.
2019. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Kedves utolsó , elnézést az off-ért, de szeretném megkérdezni , mennyire rövid a ciklusod ?

Mert az enyém 25-6 napos , és mindig a 9.napon érzem már a peteeres jeleit..lehetséges hogy akkor van?

2019. szept. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az én ciklusom 24 napos és általában a 10. ciklusnapon van peteérésem. De már előtte 2-3 nappal szurkálnak a petefészkeim. Szóval nem biztos, hogy 9. napon van peteérésed, csak előtte pár nappal lehet már tünete.
2019. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgyis mész holnap az orvoshoz, beszéld meg vele.


Én józan paraszti ésszel azt mondom, május nem tegnap volt, és inkább egy hormonbomba, mint egy abortusz. De ez a doki kompetenciája.

2019. szept. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!