Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy lehet hogy a 10mlu/ml...

Hogy lehet hogy a 10mlu/ml érzékenységű teszt halványabb mint a 40mlu/ml?

Figyelt kérdés

Az alsó az érzékenyebb. Nem le kéne már ilyenkor ugyania a csíknak? Más is járt már így?

[link]


2019. szept. 30. 11:30
 1/9 A kérdező kommentje:
Ugyanabból a vizeletből van természetesen mindkét ovuteszt.
2019. szept. 30. 11:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyis. A lényeg, hogy ez még nem pozitív. Talán holnap már az lesz, feltéve ha sikerül elkapni a csúcsot.
2019. szept. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy nem pozitív, csak nem értem, hogy hogy lehet ez. Ha nem furcsállom, akkor nem veszek drágább tesztet és lemaradtunk volna az lh csúcsról..
2019. szept. 30. 11:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Pcos esetén pl kevésbé érzékeny tesztet kell használni, mert pontosabb. Nincs hormonális betegséged?
2019. szept. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felesleges a drága. Nekem a legolcsóbb one step teszt mutatta a legjobban. Első voltam.
2019. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De itt pont az a fura hogy az érzékenyebb teszt (alsó) alig mutat valamit, míg a nem érzékeny (felső) sokkal erősebb. Tehát az alsó one step 10-es teszt egy szar...
2019. szept. 30. 12:38
 7/9 A kérdező kommentje:
4-es itt pont az a kérdés hogy az érzékenyebb teszt miért mutat halványabb csíkot mint a nem érzékeny.
2019. szept. 30. 12:40
 8/9 anonim ***** válasza:

A one step vagy jó vagy nem.

Én rendeltem már pont ugyanazt a one stepet 2 különböző helyről, az egyik csomag teljesen jó, a másik használhatatlan. Pedig pont ugyanaz a teszt elvileg. Gyanítom, hamisítják ezt.

2019. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek a nyolcassal. Szerintem is van egy csomó bóvli teszt, amire ráírják, hogy one step, és ezért van ennyire különböző megítélése. Nekem is volt már ilyen is, olyan is.
2019. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!