Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció utáni 5. napon...

Ovuláció utáni 5. napon ovulációs fájdalomhoz hasonló petefészek körüli szúrkáló érzés, lehet ez egy második ovuláció ugyanazon ciklusban?

Figyelt kérdés
Sziasztok, babát szeretnénk, figyelem a hőmet, a hüvelyi folyás változását, és érzem is az ovulálási fájdalmakat is. A hőleesés utáni első hőemelkedett naptól számolva az 5. napon újbóli szúrkáló fájdalmat érzem a bal petefészkemnél. Túl korainak tartom beágyazódási fájdalomnak, de a menzeszem meg még kb 14 nap. A ciklusaim 27-28 naposak, ilyen fájdalmat csak ovukor éreztem. Együttlétünk meg ovu előtt 3 nappal volt, talán már nem is volt életképes katona a petevezetékben. 09.23 hétfőn voltunk együtt reggel és este (ciklus 12.napja) és 09.24-25 volt ovu fájdalmam tojásos átlátszó nyák, 09.25.-én 36,4 volt a reggeli hőm, 09.26 reggel 36,8 volt a hőm.
2019. szept. 30. 16:20
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos akkor elvetéltem, pihentem és nem próbálkoztunk utána, elmentem egy meddőségi klinikára, ott kivizsgáltak igazán nem találtak semmi okoz, esetleg a vékony nyálkahártya, férjemnek volt spermium problémája lassú és kevés létszám miatt. Végül a második Inszemináció sikerült 2021-ben. Most 15 hónapos a kisfiam
2023. ápr. 24. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!