Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai petefészek elégtelensége...

Korai petefészek elégtelensége van valakinek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és jó ideje látogatom a nőgyógyászatot ahol kimutatták hogy magas az Fsh hormon szintje. Ez miatt benne van a pakliban hogy korai petefészek elegtelensegben szenvedek, valaki esetleg aki sajnos ugyan ebben a cipőben jár tudna írni tapasztalatokat ? Egyre jobban érik bennem az hogy hamarosan babát szeretnék és így nem tudom mi lesz,hogy lesz...

2019. aug. 27. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
En nem merek elmenni, pedig havi 2-3 napot mensizek de nem piros :( felek mi lehet a bajom ... 18/L
2019. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, egyre gyakoribb a korai petefészek kimerülés a nőknél, tehát kortól függetlenül.

Dr. Pusztai Zoltán magán szülész-nőgyógyász és természetgyógyászt ajánlanám,aki holisztikusan szemléli az embert és nem használ szintetikus gyógyszereket.

2019. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
AVIVA-torna (női hormon torna) csodákat tehet. Csak jókat hallottam róla. Megyek is szeptemberben én is órára.
2019. aug. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az FSH mellett jó lenne tudni az AMH értéket is - azt is a 3.napon veszik le.

Emellett az sviva valóban jó ötlet.

2019. aug. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!