Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt most? Vagy csak stressz?

Kimaradt most? Vagy csak stressz?

Figyelt kérdés

szoval szept.14.en jott meg olyan 18.-19.en elmult (nem volt olyan mint mindig de az lehet a stresztol) ra kb 2-3napra halvany rozsaszines "folyas volt a wcpapiron kb 2napig.. aztan most elvileg 27-28.an lett volna a peteeresem..minden honapban eddig ereztem de ebben a honapban meg semmi...peteeres alatt vagy utan altalaban a melleim is megduzzadnak es erzekenyek lesznek..de most semmi

Lehetseges hogy ez alkalommal nem lesz es nem is volt peteeresem?

lehet ez hormonzavar elojele is?

szoktam sokat stresszelni de ez az elott is igy volt es ez miatt meg sosem volt ilyen

vagy csak tenyleg stresszelek?

terhessegre nem is gondolok mert eddig mindig arra gondoltam de most inkabb a hormonzavarra gondoltam.


2019. okt. 1. 14:00
 1/1 Vyla válasza:
Én is hasonlóan vagyok jelenleg...csak mâs dàtumokkal. Nekem is megjött(nem úgy mint maskor)3nap utan elmúlt majd rá 2napra ilyen rózsaszines vilagos vmi volt két napig...Azóta (múlt7) minden bajom van...hol a hàtam fàj hol a hasam és iszonyat erős hànyinger gyötör màr két napja...elv nekem is a napokba van peteérêsem de jel úgy érzem mintha meg akarna jönni megint...
2019. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!