Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma az első napja hogy késik a...

Ma az első napja hogy késik a mesnszeszem. Szerintetek mi lehet az oka? Ha tesztelek megtudom pontosan hogy terhes vagyok e? Ugy hallotam ha akkor csinálod a tesztet amikor pont kimaradt akkor a legjobban kimutassa.

Figyelt kérdés

2019. szept. 4. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megtudod.
2019. szept. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Csak akkor mutatja ki, ha legalább két hete megtörtént a megtermékenyítés.
2019. szept. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 StevenUp ***** válasza:
96%
Ha én lennék egy ország miniszterelnöke akkor végzettséghez kötném a szexuális tevékenységhez való jogot
2019. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
a mai nap folyaman meg megjohet nincsen orahoz kotve. a menstruacio a nap barmelyik idoszakaban megjohet. reggel,delben,este vagy akar eszaka. szoval en azt ajanlom hogy vard meg a holnapot es akkor tesztelj
2019. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Teszteltem NEGATIV.
2019. szept. 4. 10:10
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy nem vagy terhes, vagy túl korán teszteltél. Mondjuk egy nap késésnél nekem sose jutott eszembe a terhesség. az még nem is késés, meg front is van/volt.
2019. szept. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egy nap késés simán belefér, sőt három is. Szerintem nem vagy terhes, de ha pár napon belül továbbra sem jön meg, csinálj még egy tesztet, lehet valóban korán teszteltél.
2019. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ismétlem:

Csak akkor mutatja ki, ha legalább két hete megtörtént a megtermékenyítés.

Ha terhes is vagy, nem most fogja kimutatni.

2019. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

StevenUp kérlei indulj.hidd ep sok gyakoris szavazna rád 🙏😂😂

nekem 8 nap késés után jött meg

légy türelmes :)

2019. szept. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*kérlek *el javítom mert azt hiszik nem tudok írnin😂
2019. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!