Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon lehetséges hogy terhes...

Vajon lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hete késik. Szinte lehetetlen hogy az legyek, mindig vedekeztunk és utána benne volt a gumibam a sperma. De már annyira stresszes vagyok hogy 3 napja nem eszek csak egy szendvicset. Holnap veszek tesztet péntekre kiderul de addig nagyon stresszelek bogok és már 2 napja reggelente savat hányok. Hányingerem lesz ha arra gondolok hogy az vagyok de tudom hogy lehetetlen. Ja és pár napja még fáztam meg lázas voltam ugye.
2019. okt. 2. 20:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak terhesség miatt késhet. A stressz biztos nem segít, amiatt is kimaradhat. Szerintem ha tényleg védekeztetek mindig akkor nem vagy terhes.
2019. okt. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak úgye félek mert új párom van és most feküdtünk le először de mindog láttam mielőtt berakta felhuzta a gumit és azt is mikor ki vette és benne volt a sperma.
2019. okt. 2. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Ezt az ostoba kérdést....
2019. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

3, mirefel ostobázol te itt vadidegeneket? Ne itt éld már ki magad, egy kétségbeesett lány kérdése alatt te élettelen kis frusztrált szerencsétlenség!


Kérdező, annyi minden mástól is késhet, simán lehet, hogy azért, mert stresszelsz, simán lehet, hogy azért, mert új párod van, vagy szimplán egyéb ok miatt. Én is csak azt tudom mondani, hogy a teljes megnyugvás érdekében vegyél holnap egy tesztet, aztán reméljük a legjobbakat! Nyugalom.

2019. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Először is, nyugodj meg! Ezzel a nem evéssel és idegeskedéssel teljesen kikészíted magad, ami egy srácnak ijesztő lehet, ha még nem ismer annyira, és így a kapcsolatodnak is ártasz! Vegyél egy tesztet, csináld meg. Szerintem tuti, hogy negatív lesz, ha mindig védekeztetek. Aztán ha megnyugszol egy kicsit, akkor meglátod, lehet, hogy még aznap megjön, ahogy lemegy rólad az idegeskedés.
2019. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Kérdező , amikor nekem új párom lett , akkor nekem egy teljes hónap kimaradt.! Ilyen előtte még sosem fordult elő.

Anyukám rögtön mondta is, hogy akkor terhes vagy.

Akkor csináltam meg életem első tesztjeit...:D

Beparáztam én is rendesen , bár igazából ha jött volna jött volna, de nem...

Nem volt semmi, csak szimplán kimaradt.

Van ilyen.

Elfordul.

Én is betegeskedtem, voltunk nyaralni sok inger ért és kész ennyi.

Nincs semmi gáz.

Ha meg védekeztek szinte lehetetlen.

No meg azért nem olyan könnyű teherbe esni se.

Mi immár a 4. hónapja próbálkozunk de eddig semmi.

Szóval ne idegeskedj, eléggé valószínűtlennek tűnik a leírásod alapján , hogy terhes lennél szóval nyugi..

De tesztelj mindenképp, az majd megnyugtat.

Tényleg késhet bármitől, akár ki is maradhat egy hónap .

Azért menj el nőgyógyászhoz, bár én elmentem citológiára mondtam is hogy kimaradt egy hónap, de még a nőgyógyász is azt mondta, hogy van ilyen belefér, nincs semmi gáz. Szóval na , nyugi..:D

2019. okt. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Szedd már össze magad basszus... A pasi meg van még? Csodálom, ha nem dobott. Ez nem normális amit művelsz. Másrészt a fenének idegeskedsz vegyél egy kicseszett tesztet... Pár száz forint.. Már rég megnyugodhatnál, hogy negatív. Vagy fordulj pszichológushoz.
2019. okt. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb teszt már 1-2 nap késés után is kimutatja. Miért vártál két hetet? Ha védekeztetek, szinte biztos, hogy nem vagy terhes. Feleslegesen idegesítetted magadat eddig. Már rég túleshettél volna a tesztelésen.
2019. okt. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaj de bírom ezeket a "nem is olyan könnyű teherbe esni " megjegyzéseket, csak éppenséggel színültig van az oldal különféle védekezések mellett teherbe esett nők kérdéseivel... :) én életemben egyszer nem védekeztem, aztán hó végén már ott is volt a pozi teszt a kezemben...
2019. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó voltam, egy dolgot hozzátennék: elvileg meddő vagyok... És egyetlenegy aktusból mégis sikerült.


Ezek alapján nem nehéz teherbe esni..

2019. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!