Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segíteni az...

Tudnátok nekem segíteni az ovulációs teszttel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy szeretném ovulációs teszttel követni a ciklusom. Nagyon szeretnénk kisbabát.

Le tudná valaki írni nekem, hogy ez pontosan hogy működik?

Van 20 db one step ovulációs tesztem.


Köszönöm szépen!


2019. okt. 3. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Menzesz után elkezdesz tesztelni minden nap délután azonos időben. Amikor olyan erős lesz a teszt csíkja mint a kontrollé, akkor pozitív, és várható az ovu.
2019. okt. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy a pozitív napján is együtt voltunk, meg másnap is. Hivatalosan a csúcs után 24-36 órával van az ovuláció, vagyis akkor, mikor újra negatív lesz a teszt.
2019. okt. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jah, és arra készülj, hogy a OneStep nem a legérzékenyebb teszt. Vagyis valószínűleg nem lesz egyértelmű pozitív, csak erősödik egy darabig, aztán egyszercsak elhalványul.
2019. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyit fűznék hozzá, hogy nem kell egyből mensi után kezdeni a tesztelést. 28 napos ciklus esetén 11. napon érdemes már kezdeni, de hamarabb fölös. Mivel nem mindenkinek egyidőben van az ovuja, így érdemes eleinte reggel és este is tesztelni. 12 órán át mutathat pozitívat, nekem pl délután sose volt pozi, mindig este és hajnalban láttam pozi tesztet.


Ha 25ös one steped van, ne lepődj meg, ha esetleg nem tapasztalsz pozitívat, nekem pl a 20-as jött csak be. Viszont ekkor is tudsz következtetni, mivel fokozatosan erősödik a csík, majd mikor halványodik, akkor megtörténhetett az ovu. Szuper lesz, ha tudod mikor van ovud, így a mensid napját is +-1 nap pontossággal fogod tudni, mert a pozitív teszt után majdnem pontosan érkezik a mensi, jó esetben terhesség a vége :D


Sok sikert!

2019. okt. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2019. okt. 3. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!