Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónap már reménytelen?...

Ez a hónap már reménytelen? Halvány pozitív teszt után 2 negatívat teszteltem.3 napja késik a menzim. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

2019. okt. 4. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne,? Mikor teszteltél milyen tesztekkel?
2019. okt. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Predictor early-t csináltam szerdán,az lett halvány pozitív. Tegnap meg ma x-epilt,azok teljesen negatívok lettek. Közben olvastam,hogy a predictor nem túl jó teszt. :(
2019. okt. 4. 18:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Tévedés, a predictor nagyon jó teszt, érzékeny, az xepil ez vacak. Azt hiszem 20 vagy 25ös,a predictor 10es.


Ez esetben gratulálok :)


Predictorral ismételj, az nagyon jó teszt!

2019. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Picit visszaadtad a reményt! Holnap veszek újat és vasárnap megpróbálom megint,ha addig nem jön meg. Fáj a derekam,a hasamban meg olyan érzés van,mintha benne lenne egy gombóc.
2019. okt. 4. 19:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Vagy a facelle is jó, az 300-400 ft. A predictor nagyon drága. Persze nem lebeszélni akarlak róla, mert nagyon jó teszt, de a facelle is nagyon jó teszt, nekem az mutatta ki először a kisbabámat. Predictorból nem szívesen vettem volna többet, de a facelle filléres.


Ha a predictor már halvány pozitív volt, akkor nem kell várnod, mostmar biztosan mutatni fogja a következő erősebben.


Viszont ha egyszer pozitív volt, akkor az is lesz csak erősebben, szóval én továbbra is gratulálok :)

2019. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem a nemvárt előtt 6 nappal pozitiv lett, 5 nappal előtte pozitív lett, 4 nappal előtte negatív lett, 3 nappal előtte pozitív lett.. Mindegyik más teszt volt, ebből látszik van jó és rosz teszt
2019. okt. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem újra Predictor early-vel.(igaz,nem a reggeli első vizeletből,hanem a másodikból) Ugyanolyan halvány,mint először. Tegnap picit véreztem,de elmúlt. A derekam továbbra is fáj, a hasamban feszülést érzek. Kíváncsi vagyok mi lesz.
2019. okt. 6. 11:54
 8/9 anonim ***** válasza:
majd írd meg, mi volt, szurkolok!
2019. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szurkolok, remélem nem kémiai terhesség.
2019. okt. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!